Punkový tábor pro dospělé. Takhle vypadala vyprodaná Summer Punk Party Volyně

Vydáno 2020-08-16 17:00:00

I přes všechna úskalí, které letošní rok přichystal všem organizátorům kulturních akcí, otevřel festival Summer Punk Party Volyně své brány. S pozměněným line-upem a omezeným počtem vstupenek přilákal fanoušky ze všech koutů Česka i mimo něj. Volyňská plovárna se tak na víkend proměnila na tábor pro všechny, kteří si chtěli po nucené pauze užít festivalovou atmosféru.

První den přinesl například punkové The Fialky, hlasité duo Arrogant Twins, československé John Wolfhooker i očekávané headlinery Gutalax. Druhý den si návštěvníci mohli skočit do bazénu nebo do kotle při vystoupení Glad For Today, Houba, Plexis nebo dvou zahraničních kapel - německých Risk It a holandských Born From Pain.

Skvělá organizace, netradiční lokace a nadšení fanoušci dohromady vykouzlili úžasnou domáckou atmosféru, která ukázala, proč má Summer Punk Party Volyně za devět let existence tolik věrných návštěvníků.

Foto: Pavla Dolanská
Témata: Summer Punk Party Volyně, The Fialky, John Wolfhooker, Plexis, Arrogant Twins, Gutalax, Risk It, Born From Pain

Punkový tábor pro dospělé. Takhle vypadala vyprodaná Summer Punk Party Volyně Punkový tábor pro dospělé. Takhle vypadala vyprodaná Summer Punk Party Volyně

Zobrazit fotogalerii (37)

zavřít