Queen uvažují o pokračování Bohemian Rhapsody

Vydáno 09.08.2021 | autor: redakce

Film Bohemian Rhapsody zaznamenal nebývalý úspěch. A to nejen u skalních fanoušků Queen, ale u i lidí, kteří od kapely znali jen několik písní. Jak prozradil kytarista Brian May, oskarový film by se mohl dočkat pokračování. Vše závisí na scénáři.

Queen uvažují o pokračování Bohemian Rhapsody Queen uvažují o pokračování Bohemian Rhapsody

Rami Malek si možná bude muset nasadit falešný knír a zuby znovu. Když se fanoušci na Instagramu zeptali kytaristy Queen Briana Maye, zda formace nechystá pokračování úspěšného snímku Bohemian Rhapsody, uvedl, že by nebyl proti.

RECENZE: Filmový trhák Bohemian Rhapsody na DVD nenabízí mnoho neviděného

May, který byl zároveň producentem filmu, uvedl, že nad druhým dílem přemýšlí. „Poohlíželi jsme se po nějakých nápadech. Vložili jsme do toho projektu naše srdce a duše, nikdo netušil, že se z něj stane větší fenomén než z Jihu proti Severu. Ale ano, přemýšlíme o tom. Je možné, že k pokračování dojde, ale musel by k němu být napsaný skvělý scénář,“ nechal se slyšet kytarista.

Bohemian Rhapsody režíroval Bryan Singer. Film vyhrál v roce 2019 celkem čtyři Oscary včetně té za nejlepší herecký výkon Ramiho Maleka, jenž si zahrál hvězdného Freddieho Mercuryho. Snímek vydělal přes 650 milionů liber.

red, foto: archiv
Témata: Queen, Freddie Mercury, Brian May, Bohemian Rhapsody

zavřít