Radost FX teď žije každý den, do klubu se vrátili Pavel Bidlo, Lumiere a další DJs

Vydáno 12.11.2015 | autor: redakce

Pražská Radost FX opět po letech hudebně ožívá – nejen legendární klub, který prochází rekonstrukcí i dramaturgickou proměnou, ale i jeho horní restaurační část – lounge a gallery. Každý večer zde (kromě pondělí) nabízí produkci některého z renomovaných českých DJs. 

Radost FX teď žije každý den, do klubu se vrátili Pavel Bidlo, Lumiere a další DJs Radost FX teď žije každý den, do klubu se vrátili Pavel Bidlo, Lumiere a další DJs

ÚTERÝ - DJ LUMIERE 

Úterky to v Radosti rozjíždí DJ Lumiere. Ten jistě potěší nejen generaci dnešních třicátníků, čtyřicátníků, kteří vyrůstali na klasickém a poctivém funky, deep, soulful a jazzy house. Lumire přináší současný houseový sound, kterému však na rozdíl od různých "skřípanic", EDM či disco-trysko houseu tento přívlástek skutečně patří!

Na co se těšit v listopadu: 16 tipů iREPORTu

STŘEDA - DJ TONY M

DJ TONY M, původem ze slunné Makedonie, začal svou kariéru jako DJ v místním rozhlase. Když se před 12 lety přestěhoval do Prahy, kde stále žije, začal se DJingu věnovat naplno. Nakonec se dostal až do prestižních klubů jako Radost FX nebo Sasazu. Jeho styl má široký záběr od electro swingu přes nu jazz, funky až k soulfulhouse. Středy v Radosti patří právě jemu.

ČTVRTEK - DJ PAVEL BIDLO

Pavel Bidlo o sobě může s hrdostí prohlásit, že psal historii české taneční scény. Za svým vinylovým dobrodružstvím se vydal v devadesátých letech – v době, kdy byla taneční scéna u nás zatím ještě v plenkách. Jméno DJ Bidla už dvacet let táhne do klubů tisíce fanoušků house music. Jeho house sety znají téměř po celém světě. Své příznivce si získal například v Německu, Holandsku, Brazílii, USA, nebo třeba Kanadě. Po několika letech života v New Yorku se v roce 2011 vrátil zpět do Čech.

Nejlepší klubovky podzimu (II.)

PÁTEK - DJ PETR K

Žádným nezkušeným zajícem není ani Petr K. Vystupuje v několika klubech, včetně třeba Chapeau Rouge, residentem je ale v Radosti. Patří mu tam pátky. Přijdte se pobavit, vytvořit znovu tu jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru Radosti a opět nasát či objevit (to pro ty mladší) zvuk skutečné taneční muziky, který se z většiny domácích klubů již téměř vytratil!

SOBOTA - DJ CUBA 

Poprvé hrál na přelomu roku 1992-93. Na začátku vystupoval v dnes již neexistujících klubech jako je například Astra na Václavském náměstí a nebo legendární Sluničko Na příkopech, z větších akcí to pak byly party ve Slovanském domě a v Ládví. Od roku 1998 byl residentem klubu Radost FX. Věnuje se také vlastní tvorbě a remixům, které pak využívá během své produkce. Často také vystupuje na různých korporátních akcích a fashion show.

NEDĚLE - DJ VILÉM

DJ Vilém patří mezi jedny z nejdéle hrajících house DJs v Čechách. V klubu Radost FX začal hrát v roce 1992. Může se pochlubit i hostováním v mnoha klubech v Česku (např. Mecca, Sasazu, Roxy) i zahraničí (Amsterdam, Berlín, Mnichov, Londýn). Vystupoval po boku zvučných DJských jmen jako Phonique, Charles Webster, Dj Sneak, Paul Van Dyk, Roger Sanchez, Asad Rizvi, Boris Dlugosch a další. Spolupracoval i s Darou Rolins, Tonyou Graves či s Monkey Business.

info a foto: Radost FX, profily DJů na sociálních sítí

zavřít