Rag'N'Bone Man v březnu zazpívá Praze svůj hit Human a další skladby z úspěšného debutového alba

Vydáno 03.10.2017 | autor: redakce

Rag'N'Bone Man, jedna z komet letošního roku, chystá na přští rok evropské turné se zastávkami ve dvaceti zemích. Představí skladby ze svého multiplatinového alba Human, včetně stejnojmenného hitu. V pražském Foru Karlín ho uvidíme 23. března. 

Rag'N'Bone Man v březnu zazpívá Praze svůj hit Human a další skladby z úspěšného debutového alba Rag'N'Bone Man v březnu zazpívá Praze svůj hit Human a další skladby z úspěšného debutového alba

Jeho hitový singl Human byl nyní certifikován ve Francii jako diamantový, platinu získal v osmi zemích, držel se na první příčce hitparád po dobu pěti týdnů a na první příčce žebříčku iTunes ve 46 zemích. Fenomenální úspěch singlu Human po celém světě je výsledkem neúnavné práce a intenzivního koncertování tohoto hudebníka.

RECENZE: Rag'n'Bone Man je majitelem velkého hlasu. Chybí mu ale schopnost překvapit

Ve věku pouhých patnácti let začal rapovat v jeho rodném městě Uckfield a pak, v devatenácti, povzbuzený svým otcem, začal zpívat na místních bluesových koncertech. Jeho láska k blues a rapu se brzy rozvinula do něčeho většího, když se připojil k brightonské hip-hopové crew The Rum Committee a zároveň pravidelně začal cestovat do Londýna, kde vystupoval v rámci hip hopových večerů v Brixtonu. Vydáním EPček Blues Town, Wolves and Disfi gured se dostal do většího povědomí po celé zemi a rozšířil zástupy svých fanoušků.V roce 2017 vyhrál dvě ceny Brit Awards a kompletně vyprodal své evropské turné. Nyní se na něj mohou těšit i fanoušci v Praze.

tz, jm

Témata: Rag'N'Bone Man, Forum Karlín

zavřít