Rapper Obie Trice v Roxy připomene album Cheers, které produkoval Eminem

Vydáno 24.09.2018 | autor: redakce

Obie Trice - opravdové jméno, žádné triky. Známý detroitský rapper přijede 6. listopadu poprvé do Prahy oslavit patnáctileté výročí svého debutového alba Cheers. Album produkoval Eminem, který zapsal Obieho pod svůj label Shady Records a vytáhl ho tím z undergroundu. V pražské Roxy ale nezazní jen stará tvorba. Připravte se hlavně na nekompromisní rap, sólo tracky i věci z období stráveném v legendárním rapovém kolektivu D12.

Rapper Obie Trice v Roxy připomene album Cheers, které produkoval Eminem Rapper Obie Trice v Roxy připomene album Cheers, které produkoval Eminem

Album Cheers je dodnes považováno za významný milník žánru díky dosažení páté příčky Billboardu 200 s 226 000 kopiemi prodanými během prvního týdne a celkovými dvěma miliony kopií po celém světě. Zároveň značí, že Obie zvládne být jak tvrdý rapper, tak i zábavný chlápek, vezmeme-li v potaz, že je pojmenováno po jeho oblíbeném sitcomu stanice NBC.

RECENZE: Eminem vás na nové desce Kamikaze praští rovnou do obličeje

V současné době Obie pečetí své postavení na scéně založením vlastní značky Black Market Entertainment. Ve své tvorbě se dotýká témat vlastního života na ulicích Detroitu, problémům s matkou i vztahů se ženami. Obie je pořád ve hře bez úmyslů přestat. Jeho show 6. listopadu nebude radno propásnout.

tz, jm

Témata: Obie Trice, Eminem, rap, Roxy

zavřít