Red Bull Music Academy Club Nights přiváží do Brna a Ostravy producenty Brenmara a Makota

Vydáno 23.02.2016 | autor: admin

Jaké je být součástí Red Bull Music Academy v Montrealu? Tvořit po boku hudebních legend, setkat se s profíky z branže, navázat nová celoživotní přátelství a prohloubit si hudební znalosti? Zakuste to na vlastní kůži na Red Bull Music Academy Club Nights, které se uskuteční 27. února v Brně a 4. března v Ostravě. Dvě mezinárodní hvězdy, královská párty a hlavně decibely inspirace. Nebuďte jen součástí hudební scény - tvořte její podobu!

Red Bull Music Academy Club Nights přiváží do Brna a Ostravy producenty Brenmara a Makota Red Bull Music Academy Club Nights proběhne v Brně

Přihlášky na 18. ročník legendární Red Bull Music Academy jsou v plném proudu. Stáhnout si ji můžete na www.redbullmusicacademy.com. Už jen do 7. března mohou nadaní hudebníci usilovat o místo mezi sedmdesáti talenty, kteří budou letos v Montrealu tvořit po boku špiček ve svém oboru a hrát v místních klubech.

Red Bull Music Academy letos zamíří do Montrealu. Přihlásit se můžete do března

Jaké by to bylo a jak naložit s přihláškou, zjistíte na Red Bull Music Academy Club Nights v Brně a v Ostravě, kde vás vcucne jedinečná atmosféra hudební tvořivosti, pro niž je globální projekt Red Bull Music Academy charakteristický.
Na hudební workshop, jehož už 18. ročník se na podzim uskuteční v Kanadě, se producenti, zpěváci, beatmakeři a DJs z celého světa sejdou, aby vedle zdařilých mixů umíchali i koktejl různých žánrů a vykřesali muzice nový směr. To dělá i chicagský producent Brenmar, se kterým se už 27. února můžete setkat v brněnském Kabinetu MÚZ díky pozvání Red Bull Music Academy a Itch My Ha Ha Ha. Spolu s ním vystoupí i cz/sk support NobodyListen, Katarzia, Ink Midget x Pjoni nebo Tom Holič.

SOUTĚŽ O 3 X 2 VSTUPY NA BRENMARA

Brenmar ve své tvorbě propojuje nablýskaný r'n'b zvuk s prvky syrového undergroundu a na Red Bull Music Academy Club Night se s ním můžete těšit jak na pokec o jeho muzice, tak na info o tom, jaká je hudební Akademie v reálu. V průběhu večera se k němu připojí čeští a slovenští hudebníci a zažijete nefalšovanou ochutnávku pravé Red Bull Music Academy show.

SOUTĚŽ O 3 X 2 VSTUPY NA MAKOTA

Ani Ostrava ve své Club Night nezůstává pozadu a bude hostit skutečnou lahůdku světové elektroniky. V Provozu Hlubina uvítá 4. března japonského drum'n'bassového samuraje Makota, kterého vokálně doplní jeho dvorní zpěvačka DEEIZM. Experimentátor a kreativec, který boří konvence a sešněrovanost žánrů, přiveze do Ostravy zkušenosti s velikány hudebního průmyslu. I Makato se bude moct opřít z podporu cz/sk producentů a DJs, konkrétne Whithe, KeOSz, Subject Lost / Petr Adamec, Jimmy Pé a Kenny Rough.tz, jm

zavřít