Red Bull TV a iREPORT přináší live stream z festivalu Bonnaroo s Red Hot Chili Peppers, Lorde nebo Tegan And Sara

Vydáno 08.06.2017 | autor: redakce

Po živém přenosu ze španělského festivalu Primavera Sound přinášejí Red Bull TV a iREPORT další hudební zážitek online. Dění z festivalu Bonnaroo v americkém Manchesteru můžete živě sledovat od čtvrteční sedmé hodiny večerní. Přenos poběží až do konce víkendu. 

Red Bull TV a iREPORT přináší live stream z festivalu Bonnaroo s Red Hot Chili Peppers, Lorde nebo Tegan And Sara Red Hot Chili Peppers jsou hlavní hvězdou festivalu Bonnaroo

Hvězdami Bonnaroo Music And Arts Festivalu v Tennessee budou Red Hot Chili Peppers, Lorde, Royal Blood, Tegan And Sara, Glass Animals a řada dalších kapel. Program poběží na třech kanálech Red Bull TV.

FESTIVALY 2017: NEJVĚTŠÍ PŘEHLED LETNÍCH OPEN AIRŮ NA ČESKÉM INTERNETU

Festival Bonnaroo se na rozlehlé farmě v Manchesteru koná od roku 2002. Čtyřdenní akce letos nabídne 125 hudebních vystoupení, ale také komediální čísla, kino, nebo dokonce vlastní pivní slavnosti. Hudba se bude linout z deseti scén a dočkají se milovníci mnoha žánrů, včetně rocku, jazzu, elektroniky nebo hip hopu. 

vložte odkaz, text nemažte

Red Bull TV nabídla už v minulém týdnu přímý přenos z festivalu Primavera Sound (Barcelona), během sezóny přidá ještě Demon Dayz (Margate), Electric Daisy Carnival (Las Vegas), Roskilde (Roskilde), Montreux Jazz Festival (Montreux), Lollapalooza, (Chicago) a na závěr sezóny v říjnu Austin City Limits Music Festival (Austin). Některé z nich vám zprostředkujeme i na iREPORTu. 

Témata: Red Bull TV, Bonnaroo festivaly 2017

zavřít