Red Bull TV a iREPORT přináší live stream z festivalu Roskilde s The Weekndem, Justice nebo Royal Blood

Vydáno 28.06.2017 | autor: redakce

Série live streamů z mezinárodních festivalů, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s Red Bull TV, pokračuje dánským Roskilde. Jeden z největších evropských festivalů můžete online sledovat od 28. června do 1. července. 

Red Bull TV a iREPORT přináší live stream z festivalu Roskilde s The Weekndem, Justice nebo Royal Blood Red Bull TV a iREPORT přináší live stream z festivalu Roskilde s The Weekndem, Justice nebo Royal Blood

První ročník festivalu Roskilde proběhl už v roce 1971, po britském Glastonbury je tedy akce považována za druhý nejstarší hudební festival v Evropě. Navíc se může pochlubit tím, že dosud nebyl ani jediný ročník vynechán.

FESTIVALY 2017: NEJVĚTŠÍ PŘEHLED OPEN AIR AKCÍ NA ČESKÉM INTERNETU

V minulosti hostil největší open air v Severní Evropě takové legendy, jako jsou David Bowie, U2, Rolling Stones nebo Ray Charles. Pod hlavní pódium, nazývané Orange Stage, se najednou vejde až 60 tisíc diváků. 


Legendární Orange stage, na které v minulosti hráli Rolling Stones nebo David Bowie

Také letošní ročník je nabitý zajímavými jmény. Těšit se můžete na interprety, jako jsou The Weeknd, Justice, Royal Blood nebo Solange. Očekává se, že se na festivalu vystřídá zhruba 130 tisíc návštěvníků. Celkem 175 vystoupení hostí osm pódií. 

vložte odkaz, text nemažte

Live stream začíná ve středu v devět hodin večer, v následujících dnech budete moci živé dění sledovat už od sedmé hodiny večerní. Čas mezi přenosy vyplní rozhovory, reportáže a záznamy. 

Ve spolupráci s Red Bull TV jsme vám už v minulých týdnech nabídli streamy z festivalů Primavera Sound (Barcelona), Bonnaroo (Tennessee) a Demon Dayz (Margate). Dále se můžete těšit na Montreux Jazz Festival (Montreux), Lollapalooza, (Chicago) a na závěr sezóny v říjnu Austin City Limits Music Festival (Austin). 

Témata: Roskilde, The Weeknd, Justice, Royal Blood, Solange, David Bowie, U2, Rolling Stones

zavřít