Red Bull TV a iREPORT přináší live stream z festivalu Primavera Sound se Slayer, Solange, Arcade Fire a dalšími

Vydáno 31.05.2017 | autor: redakce

Od června do října budete moci živě sledovat dění na největších mezinárodních festivalech. Live streamy vám bude po celé léto přinášet Red Bull TV. Vybrané festivaly vám jejím prostřednictvím nabídneme živě na iREPORTu. 

Red Bull TV a iREPORT přináší live stream z festivalu Primavera Sound se Slayer, Solange, Arcade Fire a dalšími Festival Primavera Sound budou moci fanoušci živě sledovat už od 1. června

Přímý přenos z osmi festivalů s hvězdným line-upem bude k vidění na Red Bull TV, a to s mnoha bonusy. Kromě klasického dění na pódiu vás kamery vezmou i do zákulisí a přidají rozhovory. Projekt Live Music Festivals zkrátka slibuje, že se budete cítit, jako byste byli přímo na místě. Streamy bude možné sledovat z libovolného zařízení. 

FESTIVALY 2017: NEJVĚTŠÍ PŘEHLED LETNÍCH OPEN AIRŮ NA ČESKÉM INTERNETU

Red Bull TV nabídne v přímých přenosech festivaly Primavera Sound (Barcelona) Bonnaroo (Manchester, Tennessee), Demon Dayz (Margate), Electric Daisy Carnival (Las Vegas), Roskilde (Roskilde), Montreux Jazz Festival (Montreux), Lollapalooza, (Chicago) a na závěr sezóny v říjnu Austin City Limits Music Festival (Austin). Některé z nich vám zprostředkujeme i na iREPORTu. 

vložte odkaz, text nemažte

Jako první budou moci diváci sledovat už od 1. do 3. června věhlasný Primavera Sound ve španělské Barceloně. Festival vznikl v roce 2001 se zaměřením na pop-rockovou a elektronickou hudební scénu a od té doby vyrostl do obřích rozměrů. Letos vystoupí například Slayer, Solange, Arcade Fire, Bon Iver, Metronomy, The XX, Sampha, Gojira, Glass Animals a řada dalších kapel. 

Témata: Red Bull TV, Primavera Sound, festivaly 2017

zavřít