Rihanna vydala album ANTI i první singl s Drakem. TIDAL ho nabízí zdarma

Vydáno 28.01.2016 | autor: Josef Martínek

Dlouho čekali fanoušci Rihanny na nové album ANTI. Po nekonečném napínání se však koncem ledna konečně dočkali - zpěvačka jej vydala bez předchozího ohlášení termínu. Média už ale v posledních dnech spekulovala, že deska se objeví ještě tento týden. A těsně před zveřejněním navíc unikla. 

Rihanna vydala album ANTI i první singl s Drakem. TIDAL ho nabízí zdarma Rihanna pózuje s obalem nového alba ANTI

V prvním singlu Work se Rihanna znovu spojila s rapperem Drakem, se kterým už v minulosti natočila hity What's My Name? či Take Care. Song se ihned dostal na čela iTunes hitparád po celém světě, včetně sledovaných žebříčků v USA i Velké Británii. Vzápětí zveřejnila i celé album ANTI - k poslechu je však momentálně exkluzivně přes ne příliš oblíbenou službu TIDAL. Fanoušky ale snad potěší, že si ho tam nyní mohou stáhnout úplně zdarma. 

Rihanna už poslouchá své nové album ANTI! Kdy vyjde?

V pátek 29. ledna má Rihanna vedle základní verze představit i deluxe edici, kde budou tři songy navíc. Už příští měsíc k novým písním odstartuje své velké turné, které zahájí 26. února v San Diegu. V létě, konkrétně 26. července, se na RiRi bude těšit pražský Eden. Dorazí s ní i Big Sean a stále populárnější The Weeknd.

Pro Rihannu se navzdory mladému věku jedná už o osmou studiovku. Na ANTI ale její příznivci čekali dosud nejdéle - více než tři roky. V rané fázi kariéry přitom u Rihanny platilo jednoduché pravidlo: "co rok, to nové album". Zajímavostí je, že základní verze novinky neobsahuje žádný ze tří singlů, které vydala v minulém roce, tedy ani hit FourFiveSeconds

Nahrávku ANTI si na TIDALu můžete exkluzivně stáhnout tady.

Billboard, jm

 

zavřít