Ronnie Wood z Rolling Stones měl nádor na plicích. Chemoterapii odmítl, nechtěl přijít o vlasy

Vydáno 07.08.2017 | autor: redakce

Kytarista Rolling Stones Ronnie Wood promluvil o své nemoci, která mu byla diagnostikována v květnu. Při běžné prohlídce mu lékaři našli nádor na plicích a následně podstoupil operaci, při níž o část plic přišel. 

Ronnie Wood z Rolling Stones měl nádor na plicích. Chemoterapii odmítl, nechtěl přijít o vlasy Ronnie Wood z Rolling Stones měl nádor na plicích. Chemoterapii odmítl, nechtěl přijít o vlasy

Sedmdesátiletý Wood se rozhodl se svou nemocí ihned bojovat, měl však jednu podmínku - žádná chemoterapie. Nechtěl totiž přijít o vlasy. "Prožil jsem týden, kdy všechno viselo na vlásku. Mohl to být klidně konec - čas se rozloučit. Nikdy nevíte, co se stane," prozradil člen legendární skupiny. 

Rolling Stones pracují na novém albu. Půjde o jejich první autorské novinky od roku 2005

Nemoc ho prý nepřekvapila, půl století totiž kouřil. "Zachytili ji včas, takže jsem teď v pořádku. Je třeba, aby lidi chodili na prohlídky," motivuje k péči o zdraví. 

Rolling Stones mají v současnosti před sebou spoustu práce, chystají totiž nové album. V září také vyrazí na evropské turné. Do České republiky sice nepřijedou, k vidění ale budou například v Německu nebo Rakousku

Témata: Ronnie Wood, Rolling Stones, rock'n'roll

zavřít