Roxy ohlašuje headlinera říjnových narozenin. Vrátí se elektromág Solomun

Vydáno 10.08.2016 | autor: redakce

Pražskou Roxy čeká v říjnu další nápor fanoušků bosenského producenta Solomuna. Majitel úspěšného německé labelu Diynamic se vrací po roce a tentokrát jako headliner 24. narozenin klubu BE24. V říjnu budou mít druhou možnost i ti, kteří se v prosinci do Roxy bohužel nedostali.

Roxy ohlašuje headlinera říjnových narozenin. Vrátí se elektromág Solomun Solomon se do Roxy vrátí do po deseti měsících

Solomun prožívá další rok na vrcholu, jeho eklektické dlouhé sety opanovaly během léta festivaly jako Melt, Exit nebo Love Family Park, jeho label Diynamic Music slaví 10 let na scéně (Diynamic Showcase) a letní Ibizu ovládl dvojící rezidentur Solomun + 1 v Pacha a Solomun + Live v klubech Destino a Ushuaia.

Královna světového deep houseu Nora En Pure vystoupí v Roxy

Mezi jeho hosty patří toto léto např. Damien Lazarus, Henrik Schwarz, DJ Koze nebo Dixon. 1. srpna navíc vydal bilanční kompilaci remixů Selected Remixes 2009-2015 obsahující klenoty současné house music.

vložte odkaz, text nemažteLoňské Solomunovo vystoupení bylo brzy vyprodáno, proto doporučujeme brzký nákup v předprodeji. Předprodeje budou spuštěny ve čtvrtek 11. srpna ve 12:00.

tz, jm

Témata: Roxy, BE24, Solomun, Diynamic, klubovky

zavřít