Rybičkám 48 přiletěly na Dolany festu na pódium trenýrky. Zahráli také Street69, Zvlášňý škola a Adys

Vydáno 2021-09-12 12:05:08

V pátek se hudební nadšenci všech věkových kategorií nejen z okolí Klatov sešli na Dolany festu 2021. Publikum rozehřála kapela Adys, a to doslova. Formace si s sebou totiž přivezla pyrotechniku. Zazněly její hity jako O nás dvou, Nezapomínám či Lopaty popu. Vystoupení zakončila záplavou konfet.
Adyse vystřídala punk-rocková stálice Zvlášňý škola. Ta, jak je o známo, hýřila dvojsmyslným vtipem, neopomenula zahrát své známé Modrobílou, Pohlavní turistiku nebo Když muž zelenou snídá jako poctu Karlu Gottovi.
Na scénu poté dorazili uherskobrodští Street69, kteří si získali sympatie hlavně zpěvákovou interakcí s publikem. Dali fanouškům pár Keců v kleci či Lexaurin. Rozjeli to na absolutní All in, následoval Rock and Dance. Po přídavku Kamarád taky rád hodil zpěvák Stráža do davu svoje tričko vytvořené přesně pro tento koncert.
Poté už na pódium vtrhly Rybičky 48. Areál se zaplnil do posledního místa a ve chvíli kdy spadla plachta a kapela se rozehrála, byl dav k nezastavení. Fanoušci skákali, tančili, užívali si show. Zazněly oblíbené písně Magdaléna, Slibuju, že nebudu pít, Retro vadžajna nebo naopak novější písně My a Svatební hymna. Po písničce Ty vole, já budu táta a přednesu o létajícím spodním prádle v jiných městech, na stage kromě jedné podprsenky přiletěly i trenýrky. Při písni KPS (Klasický pomalý song) se celé koupaliště rozzářilo svítilnama mobilních telefonů. Kapela si dala opravdu dlouhý přídavek zahájený písní Zamilovaný - Nešťastná, kdy holky zpívaly část Báry Zemanové a kluci s pomocí kapely part Rybiček. Dozvěděli jsme se, že My ještě nejsme starý a nemáme dát Na první dojem. Celé vstoupení provázely fire prvky - ohně, Kubův tradiční plameňák a ohně v kytarách.

Foto: Šárka Preslová
Témata: Dolany Fest, Rybičky 48,  Street69, Zvlášňý škol a Adys

Rybičkám 48 přiletěly na Dolany festu na pódium trenýrky. Zahráli také Street69, Zvlášňý škola a Adys Rybičkám 48 přiletěly na Dolany festu na pódium trenýrky. Zahráli také Street69, Zvlášňý škola a Adys

Zobrazit fotogalerii (149)

zavřít