Samuel Fach bude první zahraniční hvězdou party MoOn:FX v pražském klubu Radost FX

Vydáno 14.04.2016 | autor: redakce

Měsíční zasněná jízda nového pravidelného deep and house večírku v legendárním klubu Radost FX pokračuje! Mejdan MoOn:FX pořádá klub ve spolupráci s Vychytane.cz DJs Crew. Live projekty a DJs s live hudebníky jsou hlavním atributem této party a tak to zůstane. Prvním zahraničním hostem na této akci bude 22. dubna hudebník, DJ, producent a inovátor berlínské deep house scény Samuel Fach.

Samuel Fach  bude první zahraniční hvězdou party MoOn:FX v pražském klubu Radost FX Samuel Fach vystoupí v Radosti 22. dubna

Samuel Fach se narodil a vyrostl v malém městečku Gießen v Německu. Díky své zvídavé povaze začal svůj čas věnovat elektronické hudbě. Po letech objevování napříč hudebními žánry začal kolem roku 1999 hrát jako DJ. Přestože se v hraní neustále zlepšoval, cítil nutkavou potřebu vyjádřit své hudební pojetí vlastní tvorbou, a tak začal produkovat hudbu pod uměleckým nickem Laufmasche. Pod tímto pseudonymem úspěšně vydával na labelech jako What What, Snork Enterprises a Eminor. Dnes žije v Berlíně, kde v roce 2011 vytvořil své alter ego Samuel Fach. Hudební počiny pod tímto jménem najdeme na značkách Tonkind, symbiont-music, Default Machine, UnderYourSkin a Amselcom.

VIDEOROZHOVOR: Pavel Bidlo: V Americe jsem žil šest let v lese. Ale teď už jsem zpátky v Radosti

Dalším hostem bude ostravský Mathiass O'Zana se saxofonistou, kterého znáte jako Paul Saxo. Mathiasse můžete pravidelně potkávat jako rezidenta ostravského klubu Fabric, kde se stará i o program a samozřejmě i jako hosta prestižních českých klubů. Jeho láska k house music je znát na každém vystoupení. Pokud někdy zavítáte na český monster festival Beats4Love, tak i zde ho můžete potkat, neboť je nedílnou součástí organizačního týmu. I Paul Saxo má bohatou hudební historii, kdy se jako člen rádia Helax, či, dnes již zapomenutého portálu Libimseti, dostal na nespočet zajímavých míst a akcí, kde různí DJs využívali jeho talent v hraní na saxofon.

Jako zástupce Vychytane.cz DJs Crew se představí live projekt 4BeCome1, jehož hudební rozmanitost nelze zařadit. Projekt v plném počtu skýtá DJe a až pět hudebníků s dechovými nástroji a perkusi. Ostatně i MoOn:FX je "z pera" tohoto projektu. Projekt založil DJ Ketan a multiinstrumentalista Flautistar již v roce 2009. Na druhém díle party MoOn:FX se sejdou právě zakladatelé, tedy Ketan a Flautistar, a další plnohodnotný člen projektu, běloruský hudební mág Skibinskyy, který s kluky jezdí od roku 2012.

Klub Radost FX, legendární klub zaměřený hlavně na house music a black music prošel, před nedávnou dobou velkou rekonstrukcí a jeho prostory jsou aktuálně neotřelé a velmi atraktivní. Dopomáhá tomu i kompletně nové ozvučení Funktion One, které dodává díky svému čistému a hutnému zvuku klubu neuvěřitelně šlapavou atmosféru.

tz, jm

zavřít