Silvestr v Radosti: Závěr roku bude patřit karnevalu

Vydáno 14.12.2016 | autor: redakce

Ještě jste si nevybrali, kde budete letos slavit Silvestr? Máme pro vás tip! Co kdybyste letos oslavili příchod nového roku v nejstarším tanečním klubu v České republice?

Silvestr v Radosti: Závěr roku bude patřit karnevalu Silvestr v Radosti: Závěr roku bude patřit karnevalu

Ano, řeč je o klubu Radost FX, kde se jako každý rok bude slavit ve všech prostorách klubu, takže vás čekají bujaré oslavy na dvou patrech zábavy se šesti bary! Radost FX letos ale neláká pouze na své útulné designové prostory. Lákadlem je bezesporu velmi bohatý silvestrovský raut, který je v ceně vstupenky a zahrnuje vybraná jídla mezinárodní kuchyně a i přes to, že je Radost FX vůbec první vegetariánskou restaurací v Čechách, dočkáte se také lahodných masových pokrmů.  

Olga Špičáková (Radost FX) interview: Chceme, aby každý host odcházel s úsměvem na tváři

Ještě než však ochutnáte všechny tyto vybrané lahůdky, dostane se vám jedné speciální ochutnávky již při vstupu do klubu a to v podobě welcome drinku ve velmi nezvyklé formě. Pokud jste již slyšeli o molekulární mixologii, víte, o čem je řeč, a ti z vás, kteří jste se s tímto pojmem ještě nesetkali, budete určitě velmi příjemně překvapeni! Molekulární mixologie je totiž trend vycházející z poznatků molekulární gastronomie, který se využívá při přípravě alkoholických nápojů v pozměněném skupenství, takže výsledek je vždy hodný nemalého obdivu.

Tématem letošních oslav je karneval, celý klub se zahalí do bohatých dekorací a vše bude připomínat opravdový karnevalový rej! Pokud byste se také chtěli odekorovat nějakými těmi karnevalovými doplňky jako jsou boa nebo škraboška a nestihnete si je pořídit, nevadí, protože pro vás budou zdarma k dispozici u vstupu do klubu. Připraven bude také fotokoutek s profesionálním fotografem a spoustou vtipných doplňků, se kterými se budete moci na památku zvěčnit a svou fotografii si také hned odnést.

Zárukou kvalitní hudební produkce budou rezidentní Djs Radosti FX Petr K, Cuba, Tony M, Koogee a Mr. Teacher s hostem Juniorem Janem, kteří budou hrát po celou noc jak v klubu, tak v prostorách Lounge. Celá noc se ponese na vlnách pozitivní happy & vocal house music, která vás rozhodně nenechá v klidu sedět. K tomu všemu se bude promítat speciální projekce, o kterou se postará VJ Martin. O vaše pohodlí se pak postará příjemný a profesionální personál včetně sličných hostesek v karnevalových kostýmech.

Speciálně pro tento večer budou propojeny prostory restaurace a prostory klubu, takže si po celou noc budete moci vybrat, kde si dáte drink a v jakých prostorech si zatančíte, nebo si popovídáte s přáteli.

Co se týká otevírací doby přes den, restaurace bude otevřena od 11:00 a nabídka pokrmů bude dle běžné nabídky. Restaurace se uzavře v 17:00, aby se prostory nachystaly na večerní rej. Kavárna bude otevřena od 11:00 - 23:00. Pokud budete chtít více informací nebo si rezervovat stůl, napište na info@radostfx.cz nebo zavolejte na +420 603 193 711. Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji do 20.12. za 790 korun buď na portále Goout nebo v restauraci Radost FX. Po 20.12. zakoupíte vstupenku již jen v restauraci Radost FX, a to za 990 korun.

tz, jm

Témata: Radost FX, Silvestr, karneval

zavřít