Skate punk ze Švédska v podání Satanic Surfers zazní v Rock Café

Vydáno 15.11.2019 | autor: redakce

Po letošním úspěšném koncertu na festivalu Pod Parou se švédská skate punková legenda Satanic Surfers vrací zpět do ČR, půjde navíc o jejich historicky vůbec první koncert v Praze.

Skate punk ze Švédska v podání Satanic Surfers zazní v Rock Café Skate punk ze Švédska v podání Satanic Surfers zazní v Rock Café

Aktuálně jsou na turné s Lagwagon a v rámci volného dne si odskočí na vlastní koncert k nám do Rock Café. Ten se uskuteční už v pondělí 18. listopadu. Vstupenky jsou k dostání přímo v klubu nebo v předprodejní síti GoOut.

Na Národní třídě i v Rock Café se bude slavit svoboda. Zahrají David Koller, Tata Bojs, Zrní, Prago Union a další

Satanic Surfers rozhodně nejsou na scéně žádnými nováčky. Letos slaví 30. výročí a energie mají stále na rozdávání. V loňském roce vydali první album od svého návratu na scénu. Právě s albem Back from Hell, ale i s průřezem z celé jejich tvorby zavítají do Rock Café, a to v čtyřčlenné sestavě, kdy Rodrigo Alfaro znovu zasedne za bubny. Švédské legendě předskočí dvě domácí party New|Old a Antisocial Skills.

Svátek pro všechny fanoušky skate punku proběhne v pondělí 18. listopadu v pražském klubu Rock Café. Vstupenky jsou k dostání za předprodejovou cenu 280,- + poplatky přímo v klubu nebo v předprodejní síti GoOut.

Text: TZ

Témata: Satanic Surfers, Rock Café, Praha, koncert

zavřít