Škwor bude hledat IDentitu v pražském Foru Karlín

Vydáno 11.11.2015 | autor: redakce

Škwor se během svého podzimního turné zastaví i v Praze, aby odehráli svůj největší koncert v rámci Hledání IDentity Tour 2015. Akce proběhne 13. listopadu ve Foru Karlín.

Škwor bude hledat IDentitu v pražském Foru Karlín Škwor bude hledat IDentitu v pražském Foru Karlín

Kapela zde oslaví společně fanoušky už své 17. narozeniny a pokřtí nové album Hledání IDentity. To se ihned po vydání vyšvihlo na 2. příčku prodejního žebříčku Bontonland IFPI a klip k jeho pilotnímu singlu Kolikrát... nasbíral na YouTube již téměř 200 tisíc zhlédnutí.

Škwor: Snažíme se, aby bylo aktuální turné naším nejlepším a největším

Právě probíhající Hledání IDentity Tour 2015 skýtá všem příznivcům čtyřlístku řízných rockerů opravdu výpravnou podívanou, která bude díky dispozicícm Fora Karlín na pražském koncertě ještě minimálně o úroveň výš. Skvělá světla, LEDková stěna, vychytaný zvuk a výpravná scéna jsou samozřejmostí. Kromě toho navíc kapela chystá "spoustu překvápek".

Co se setlistu koncertu týče, dojde hned na pět skladeb z novinky Hledání IDentity včetně singlu Kolikrát..., který celý koncert otevře. Chybět samozřejmě nebudou ani ověřené pecky z alb minulých jako Sraž nás na kolena, Vyvolenej nebo Poslouchej a Síla starejch vín z předminulé řadovky Sliby & Lži. A kdoví, možná se dočkáme i nějakých zajímavých hostů, kteří se společně se Škwor zhostí křtu úspěšné novinky Hledání IDentity.

tz, jm

zavřít