Skyline vydávají novou desku Jungle, pokřtí ji na lodi Cargo Gallery v Praze

Vydáno 27.04.2016 | autor: redakce

Nová deska Skyline s názvem Jungle vyjde už 5. května a přichází tak tři roky po předchozí úspěšné nahrávce Fairytapes. Novinku kapela pokřtí 2. června na lodi Cargo Gallery na pražské Náplavce.

Skyline vydávají novou desku Jungle, pokřtí ji na lodi Cargo Gallery v Praze Skyline představují novou desku

O nové desce Skyline se začalo mluvit již před koncem roku 2015 kdy kapela představila první singl Ocean, který získal pozitivní ohlasy a dal vědět, jak by mohlo nové album znít. Zakládající člen formace Radek Bureš o nahrávce prozradil: "Deska je hodně taneční, a i když je na ní několik různých stylů, myslíme si, že se jedná o naši nejucelenější nahrávku. Při přípravách jsem na sebe byli velice tvrdí, finálním sítem prošlo jen deset písniček, ale těch co neprošly, je několikrát více."

Umělý sníh, vánoční hit i velká party: Skyline hráli v Roxy

Druhým singlem by se měla stát skladba Rave, která má patřit k nejpřekvapivějším momentům na desce. Album Jungle vychází 5. května u Championship Music. Nové skladby představí Skyline i živě. Křest proběhne 2. června na speciálním koncertu na lodi Cargo Gallery v Praze na Náplavce. Pokud chcete vyrazit. nezapomeňte si pořídit vstupenky včas, kapacita je omezena.

vložte odkaz, text nemažte

Pavel Vičar

zavřít