Soundz Czech se vrací: Klub Roxy v rámci svých narozenin opět chystá unikátní indoor festival

Vydáno 28.09.2018 | autor: redakce

Soundz Czech je zpátky! V rámci narozenin vám 25. října ROXY a NoD opět přináší ten nejvíc fresh materiál, co česká hudební scéna nabízí. Všechna zákoutí obou prostorů se propojí a promění Dlouhou 33 na multižánrový indoor festival pod jednou střechou. Připravte se na více interpretů a čtyři stage, kde se překrývá tolik skvělých věcí, že nebudete vědět, kam dřív skočit. Rozhodně ale nečekejte jen klasické kapely.

Soundz Czech se vrací: Klub Roxy v rámci svých narozenin opět chystá unikátní indoor festival Soundz Czech se vrací: Klub Roxy v rámci svých narozenin opět chystá unikátní indoor festival

Na koho se tedy mentálně připravit? Hlavním tahounem kytarové mainstage bude "kladenskej uhelnej zen" v podání Zrní. Ty asi není třeba více představovat. Karel Buriánek ze Sunshine nebude chybět se svým novým all star projektem FVTVRE, na kterém s ním pracují hudebníci z The Prostitutes a Clou. Tahle čtyřka bude hodně nekompromisní. Hlavní sál otevře garážové zjevení pražské mladé scény Branko’s Bridge. Druhá největší stage Teatro NoD dá prostor ceněnému dark-wave projektu Pris a experimentátorům Market, kteří se nebojí skloubit jazz s hip-hopem či popem.

Techno veličina Chris Liebing přiveze na narozeniny klubu Roxy nové album

Chill-out ovládne rap. Stage rozjede producent Hypno 808 crew, Voodoo808, který se následně objeví s dalším svým freaky elektronickým projektem Space Love ve Video Gallery. Trochou psychedelie do hip-hopového mlýna přispějí Atlantik a excentrik Hošty předvede, jak se vyhnout zaběhnutým standardům. C:/LEANWATER a Hyenxxx učiní trap a grime ještě špinavější. Finalisté soutěže Startér Stereofox vyplní zmíněnou Video Gallery elektronikou s jazzy vokály a Møreti dodá i trochu housu.

Vstupenky jsou v prodeji za 100 korun v síti GoOut a Ticketmaster (Ticketpro) a na místě v kavárně NoD.

tz, jm

Témata: Soundz Czech, Roxy, BE26

zavřít