Společně s Ozzym Osbournem v Praze zahraje i Jonathan Davis, frontman kapely KoRn

Vydáno 19.12.2017 | autor: Lucie Šimůnková

Akce Prague Rock 2018, na které vystoupí Ozzy Osbourne a Hollywood Vampires, potvrzují dalšího hosta. Do Prahy přijede a fanouškům se představí Jonathan Davis, zpěvák skupiny Korn. Stane se tak už 13. června na Letišti Letňany.

Společně s Ozzym Osbournem v Praze zahraje i Jonathan Davis, frontman kapely KoRn Společně s Ozzym Osbournem v Praze zahraje i Jonathan Davis, frontman kapely KoRn

Jonathan Davis se narodil a vyrostl v kalifornském Bakersfieldu. Je zpěvákem Korn, jedné z nejznámnějších a nejvlivnějších kapel v moderní rockové historii. S prodejem více než 40 milionů alb, mnoha oceněními Grammy a dvěma desetiletími vystupování na světových turné po celém světě se Davis stal předním hlasem své generace.

Ozzy Osbourne ohlásil poslední turné, v Praze zahraje v červnu. Vystoupí i superkapela Hollywood Vampires

Jonathan Davis během své umělecké kariéry spolupracoval s celou řadou hudebníků, včetně umělců jako Skrillex, Q-Tipa a dalších.

Elitní rockové legendy jako Led Zeppellin

V uplynulém roce o sobě Jonathan a jeho spoluhráči v Korn zapsali dali vědět vydáním nového alba The Serenity Of Suffering. To se okamžitě dostalo na čtvrté místo v žebříčku Billboard 200, což řadí mnoha úspěchy v Top 10 Davise a Korn k elitním rockovým legendám. Dosud desetinásobným umístěním svých alb v žebříčku Top 10 se Korn vyrovnávají třeba Led Zeppellin.

tz, lš

Téma:  Jonathan Davis, KoRn, Ozzy Osbourne, Prague Rocks

zavřít