Super Bowl 2017 má svou hudební hvězdu: Lady Gaga

Vydáno 30.09.2016 | autor: Josef Martínek

Nejsledovanější televizní událost roku proběhne 5. února 2017 a poločasovou pauzu svým vystoupením vyplní Lady Gaga. Třicetiletá zpěvačka tak naváže na uplynulý ročník, kdy finále severoamerické National Football League v americkém fotbalu otevřela zazpíváním národní hymny. 

Super Bowl 2017 má svou hudební hvězdu: Lady Gaga Lady Gaga vydává nové album Joanne

Účast Lady Gaga na sportovním svátku odhalila některá média již v minulých týdnech, na oficiální potvrzení se však stále čekalo. Nyní přišlo jak ze strany National Football League, tak od samotné interpretky. "Není to iluze. Drby jsou pravdivé," uvedla Gaga na sociálních sítích, čímž zároveň odkázala ke svému aktuálnímu singlu Perfect Illusion

Lady Gaga vzdá novým albem hold zesnulé tetě. Joanne vyjde v říjnu

Ten je předzvěstí její očekávané páté řadové desky Joanne, jež vyjde 21. října. Dost možná tak Gaga v únoru dostane prostor zazpívat nové písně před největším publikem - k televizím je totiž v případě Super Bowlu obvykle přilepeno přes 100 milionů fanoušků. 

vložte odkaz, text nemažte

Letos se poločasového vystoupení zhostili Coldplay, ke kterým se připojili i Beyoncé a Bruno Mars. V souvislosti s dalším ročníkem se skloňovala řada jmen, včetně britské divy Adele. Ta však ohlásila, že Super Bowl není nic pro ni, protože v něm nejde o hudbu. 

Témata: Super Bowl, Lady Gaga, Coldplay, Beyoncé, Bruno Mars, Adele

zavřít