SVĚT PODLE PROTHA (1.): Prezidentské volby v USA vyhrál Trump. Pohádka "Lady a Tramp" tím končí

Vydáno 09.11.2016 | autor: Protheus

Autorem blogu je Jan Protheus Macků, zpěvák, textař a pedagog, frontman rockové skupiny Dymytry, přednáší na Fakultě lesnické a dřevařské ČZU v Praze. Píše o všem, co ho zajímá, bez korektnosti, bez předsudků a bez obalu.

SVĚT PODLE PROTHA (1.): Prezidentské volby v USA vyhrál Trump. Pohádka Prezidenstské volby v USA vyhrál Trump. Pohádka „Lady a Tramp“ tím končí (© polliticus.com)


Akcie lítaj jak důchodci

Prezidentské volby v USA vyhrál Trump. Pohádka "Lady a Tramp" tím končí. Půlka světa šílí zděšením, druhá šílí ještě víc radostí. Akcie lítaj jak důchodci pro máslo v akci a hlavně každej, ale úplně každej má na to svůj zaručeně pravdivej názor. I mluvčí našeho prezidenta, nějakej Kozáček, nebo jak se ten pán jmenuje, už ventiluje rozumy. No tak já se teda přidám!

Mně osobně je úplně jedno, kdo z těch dvou vyhrál volby v Americe. Chleba levnější nebude, Amerika se stejně furt bude vojensky navážet, samozřejmě v rámci šíření demokracie, do všech zemí, kde mají ropu nebo diamanty… Líbí se mi, jak si amíci pořád myslí, že jejich prezident je nejmocnějším mužem světa. Škoda, že dvě třetiny Ameriky už dávno patří Číně a Rusku.

FB: Svět podle Protha

Protheus (Dymytry) interview: Umím bejt i nepříjemnej pan učitel!

No nevadí, maj velkou armádu, nakoupěj další jaderný hlavice, pročež se jejich rozpočet ještě víc dostane do mínusu (pročež prodaj dva, nebo tři další státní podniky Číňanům), a vyrazej svrhávat diktátory do nějaký země, které se docela daří, zato po nastolení demokracie se to všechno podělá, jako třeba v Libyi. Jak tam musej obyčejný lidi vzpomínat na Kaddáfího... "No a co, že měl palác vykládanej zlatem, aspoň to byl Libyjec a lidi měli co jíst".

Proč taky nechat nějakou zemi v klidu, ať si má svoje pořádky a zákony a NIC Z TOHO NEMÍT!!!

Co je na tom blbý, že tu vojenskou akci zaplatěj obyčejný Američani ze svých daní, jenže zisk z ropy (pardon z šíření demokracie) už půjde na soukromý účty pár miliardářů. Tak jasně, mám víc peněz, než polovina rozvojových zemí státní rozpočet na deset let, záchod z ryzího zlata, tak pojďme povraždit pár tisíc lidí, ať si můžu k ryzímu záchodu dokoupit prkýnko s diamantama.


Změny v Bílém domě? Možná tak na pozici kuchaře

Jestli má někdo pocit, že teď zavane v Bílým domě průvan změn, tak možná maximálně na pozici kuchaře. NIC SE NEZMĚNÍ. Nikdy se nic nezmění, maximálně se převlíknou kabáty. Pár lidí přijde o koryta a pár lidí se ke korytům dostane.

Jediný, co mě na celý týhle věci zaujalo je, že jasně odráží náturu lidí - vyhrál kandidát dělníků, zemědělců a nezaměstnaných, velkohubej hrubián, který, ač sám jeden z nejbohatších lidí světa, naprosto rozumí potřebám „nás obyčejných“. Jak ten to umí pěkně bez obalu říct všem těm přechytralým zbohatlíkům, vědcům a umělcům, té intelektuálské kavárně… nepřipomíná Vám to něco z té naší, malé zemičky střediskové?

Mrkněte na můj profil na FB, napište mi svůj názor, zajímá mě! Budu rád za lajk a sdílení.

A teď už jdem radši na bigbít!

Mohlo by Vás zajímat

zavřít