Tata Bojs odehrají cyklokoncert, světelnou show svojí energií vyrobí diváci

Vydáno 24.01.2018 | autor: redakce

Kino Aero oslaví 5. února dvacet let své existence. Popřát mu přijdou Tata Bojs, kteří přímo v kině odehrají výjimečný cyklokoncert. Na osmi speciálně upravených kolech budou návštěvníci koncertu šlapáním pohánět světla, scénu a projekce během celého koncertu.

Tata Bojs odehrají cyklokoncert, světelnou show svojí energií vyrobí diváci Tata Bojs odehrají cyklokoncert, světelnou show svojí energií vyrobí diváci

„První koncert Tata Bojs v roce 2018 a hned takhle výjimečný. Jsme rádi, že se můžeme stát součástí oslav dvaceti let kina Aero. S Nano Energies už jsme před lety podobný typ koncertu uskutečnili ve Zlíně, tak mám radost, že spolupráce pokračuje. V Aeru zahrajeme po delší době náš elektro - akustický set, který skýtá písně napříč všemi našimi alby. Když budou šlapat fanoušci, tak naše hudba bude šlapat taky. Těšíme se," říká Milan Cais ze skupiny Tata Bojs.

LIVE: Tata Bojs suverénním výkonem, nadčasovým Futuretrem a poutavým vizuálem dobyli Archu

Kino Aero ve spolupráci s Nano Energies v loňském roce rozjelo koncept takzvaného Cyklokina. Na něm diváci prostřednictvím šlapání na speciálně upravených kolech vytvářejí energii potřebnou pro uskutečnění projekce. Pokud šlapat přestanou, tak se projekce filmu zastaví. Stejně to bude i v případě koncertu Tata Bojs. Diváci tímto způsobem už zhlédli a rozjeli například kultovní komedii bratří Coenů Big Lebowski nebo se mohli zapotit s boxerem Rockym.

Sdílená energie diváků osvětlí pódium

„Na Tata Bojs chodím rád už od začátku 90. let. Jejich vystoupení jsou nejen strhující, ale i dost elektrizující, takže snadno namotivují lidi v sále, aby svoje zážitky, radost a energii přelili do drátů, které budou osvětlovat pódiovou show. Je to nejlepší příležitost ukázat, že energie se dá sdílet, čerpat od lokální dodavatelů, chytře využít a vrátit zpět. Těším se," popsal Petr Rokůsek, zakladatel Nano Energies. Společnost Nano Energies je českým dodavatelem 100% zelené elektřiny, tedy elektřiny, která pochází z tuzemských obnovitelných zdrojů. Částí zisku navíc společnost pomáhá potřebným lidem či neziskovým projektům.

Téma: Tata Bojs, Milan Cais, Big Lebowski

lš, tz

zavřít