The Glitch Mob předvedli v Roxy devadesát minut čisté energie

Vydáno 2018-11-22 09:33:06

Vánoce letos přišly do Prahy o měsíc dříve. Tedy alespoň pro fanoušky elektronické hudby a konkrétně pro ty, kterým se líbí skladby trojice The Glitch Mob. Radost z přítomnosti této americké trojice na pódiu pražské Roxy byla takřka hmatatelná, naposledy zde totiž stáli před nekonečnými čtyřmi lety.

The Glitch Mob jsou celosvětově známí svou úctou k fanouškům. Tu několikrát projevili i v Praze: prvním uctivým a profesionálním gestem byl příchod na pódium přesně na čas. Tři chlapíci v černém se bez zbytečných gest a slov postavili za své technikou obsypané stoly a začali servírovat tu nejlepší štědrovečerní hostinu ze samých chuťovek. Nechyběly Our Deamons, Can’t Kill Us nebo přídavkové perly I Need My Memory Back, Seven Nation Army či Skullclub. Vizuálně se drželi minimalistického pojetí. Ať už šlo o jejich černou barvu oblečení nebo fakt, že stáli přesně v černých mezerách mezi čtyřmi světelnými obdélníky a nechali tak na posluchače působit raději projekce místo sebe sama. V průběhu devadesátiminutového koncertu se nejen roztančili, ale i více rozmluvili. Snad na svůj další koncert nenechají fanoušky čekat tak dlouho.

Text: Hedvika Pajerová, foto: Rusty Shepherd

Témata: The Glitch Mob, Roxy

The Glitch Mob předvedli v Roxy devadesát minut čisté energie The Glitch Mob předvedli v Roxy devadesát minut čisté energie

Zobrazit fotogalerii (25)

zavřít