Three Days Grace dovezou rock z Kanady. V Praze vystoupí už koncem ledna

Vydáno 13.01.2016 | autor: redakce

Sérií tří koncertů ve Velké Británii startují v těchto dnech kanadští rockeři Three Days Grace své letošní evropské turné. Necelé dva týdny jim potrvá, než se skrz Německo, Holandsko a Švýcarsko probojují až do české metropole. Už 24. ledna vystoupí v Malé sportovní hale na Výstavišti v Holešovicích na svém prvním tuzemském samostatném koncertě.

Three Days Grace dovezou rock z Kanady. V Praze vystoupí už koncem ledna Three Days Grace dovezou rock z Kanady. V Praze vystoupí už koncem ledna

Vystoupení Three Days Grace organizují pořadatelé festivalu Rock for People, Michal Thomes a Petr Fořt. Hlavní kostru programu budou tvořit skladby z jejich posledního úspěšného alba Human, které vydali na jaře loňského roku, chybět ale nebudou ani osvědčené pecky z jejich předchozích alb. Českou premiéru si s velkým úspěchem odbyli na loňském festivalu Rock for People. 

Rock for People: TOP 5 momentů druhého dne

Předskakovat jim budou londýnští post-hardcoreoví We Are The Ocean. Ti se v našich končinách naposledy ukázali před čtyřmi lety, kdy převálcovali publikum v pražském Paláci Akropolis. Od té doby stihli vyměnit frontmana a vydat dvě alba. A i když postupem času trochu ubrali na zběsilosti, energie jim rozhodně na koncertech nechybí.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v síti GoOut za 790,- Kč. Rock for People se v roce 2016 bude konat od 3. do 5. července tradičně ve Festivalparku v Hradci Králové. Jako jedni z headlinerů se po osmi letech vrátí legendární pop punkeři The Offspring, dále vystoupí např. britská metalová kapela Bullet for My Valentine, vyhledávaní rockeři Five Finger Death Punch, energičtí Enter Shikari, rock'n'rolloví Royal Republic, legenda slam poetry Saul Williams, dekadentní Ho99o9 či mladá australská parta Tired Lion.

tz, jm

zavřít