Tichá dohoda vydá album Kladno Manchester na vinylu. Pokřtí ho dvakrát

Vydáno 17.10.2015 | autor: redakce

Tichá dohoda pokřtí album Kladno Manchester ve středu 11. listopadu v pražské Malostranské Besedě a o dva dny později v klubu Auto Da Fé na Kladně. Deska zároveň vyjde na vinylu. A aby nebylo novinek kolem kapely málo, chybět nebude ani nový videoklip.

Tichá dohoda vydá album Kladno Manchester na vinylu. Pokřtí ho dvakrát Tichá dohoda natáčela nový videoklip Setting Sun

Během prvního říjnového víkendu natočila TD nový videoklip ke skladbě Setting Sun. Ten by měl mít premiéru ještě do konce října. Klip se ve vizuální nadsázce vrací do roku 1969, zlaté éry psychedelie a květinových dětí.

VIDEO: Tichá dohoda vyjede v nové sestavě na turné. Takhle bude znít

Nedlouho poté, 2. listopadu, vychází aktuální album KLADNO MANCHESTER rovněž na vinylu jako LP. Z důvodů omezené stopáže jednotlivých stran však obsahuje o 2 písně méně (oproti CD chybí skladby Acquiesce a 60 Miles An Hour). Původní verze na CD tak zpětně získává 2 bonusové tracky.

Křty alba proběhnou ve středu 11. listopadu v pražské Malostranské Besedě a o 13. listopadu v klubu Auto Da Fé na Kladně. Pražského křtu se zúčastní všichni hudebníci, kteří se podíleli na natáčení alba. Kapacita pražského koncertu je omezena a diváci mohou získat na místě po předložení zakoupené vstupenky slevu 200 Kč na křtěné vinylové album.

Skupina následně vyrazí na několik dalších klubových koncertů po republice (27.11. Prostějov, 28. 11. Opava a 4. 12. Hradec Králové).

tz, jm

zavřít