Tones And I, vycházející australská hvězda hitparád, přijede s debutovým EP do Roxy

Vydáno 04.10.2019 | autor: redakce

Ze zadního sedadla dodávky na koncertní pódia. Začínala zpěvem na ulici a teď je jedním z nejposlouchanějších interpretů na Spotify a Apple Music. Do Prahy přijede Tones and I představit své debutové EP The Kids Are Coming a čekejte kolem ní pořádný rozruch. Vidět ji můžete 24. března v Roxy.

Tones And I, vycházející australská hvězda hitparád, přijede s debutovým EP do Roxy Tones And I, vycházející australská hvězda hitparád, přijede s debutovým EP do Roxy

Její dva největší hity Dance Monkey a Johnny Run Away mají dohromady více než 200 milionů zhlédnutí. Rekordních osm týdnů strávila na první příčce nejvýznamnější australské hitparády ARIA.

Elektroničtí mazáci Digitalism se po čtyřech letech vrátí do Roxy

Tones and I, vlastním jménem Toni Watson, je australská zpěvačka a skladatelka. Po hraní v menších klubech a místních festivalech nakonec zvolila cestu pouličního umělce. "Koupila jsem si dodávku a vzala si dva týdny dovolené. Přijela jsem do Byronu a první noc, co jsem hrála na ulici, přišel chlápek a povídá: 'Tady je má vizitka.' O měsíc později jsem ho kontaktovala. Ten chlápek byl Jackson Walkden-Brown, můj současný manažer," říká.

Brzy se stala populární, a tak nechala práce a zůstala už jen u hudby a skládání. Masivním obratem v její kariéře bylo vydání prvních dvou uvedených singlů. Okamžitě dobyla hitparády v sedmnácti zemích světa a kolem jejího jména se strhlo nevídané šílenství. Teď se těší na svou světovou tour, kde jednou ze zastávek bude i Praha.

tz, jm

Témata: Tones And I, Dance Monkey, Roxy

zavřít