TOP 5 videoklipů týdne (74.): Sabina Křováková jako únosce a Simple Plan pořád svěží

Vydáno 16.02.2016 | autor: David Stoklas

Pětice klipů uplynulého týdne je opět zajímavá a hlavně poměrně pestrá. Sabina Křováková připomíná svůj debut, Simple Plan zvou na pražský koncert a The Dead Weather si vyzkoušeli pobyt ve vězení. Rapper Rakby ukazuje život v přepychu a Asking Alexandria pro změnu živoření v temnotě.

TOP 5 videoklipů týdne (74.): Sabina Křováková jako únosce a Simple Plan pořád svěží Sabina Křováková s kapelou na warm upu Žebříku v Plzni. Foto: Jana Braunová

NEBEZPEČNÁ ÚNOSKYNĚ SABINA

Ženám je občas těžké porozumět, a tak se vám klidně může stát třeba to, co chlápkovi v novém klipu Sabiny Křovákové. Člověk si pak najednou říká, že podlehnout stockholmskému syndromu není v tomto případě vůbec složité.

Warm Up Žebříku obstarali Voxel a Sabina Křováková. Do Plzně přivezli písničky i dobrou náladu

Nově zvizualizovaný song Prstýnek nenajdete nikdy jinde než na první autorské desce vítězky třetího ročníku Československé SuperStar. Ta byla nedávno hostem warm upu hudební ankety Žebřík, na jejímž vyhlášení před rokem vystoupila. 

SIMPLE PLAN ŽIVĚ A VÍC NEŽ JEN TO

Simple Plan už skoro patří k matadorům pop-punkového žánru. Ze své neutuchající energie a rozervanosti dávají ochutnat také v novém klipu. Kdo by to byl řekl, že kanadským hochům už dávno není dvacet a na tato léta mají jen divoké vzpomínky, když jim to pořád tak jde.

Simple Plan interview: Na turné blbneme, jako bychom pořád byli na střední!

Čeští fandové Simple Plan se opět dočkají jejich koncertu. Stane se tak 5. března v Malé sportovní hale. Kromě toho je na cestě nová deska a song Opinion Overload je jednou z ochutnávek. Takže další důvod, proč se těšit.

RAKBY PŘEDSTAVUJE SVĚT LUXUSU

K rapperům obecně patří hordy krásných žen, naleštěná auta a parádní sídlo. To by bylo, aby slovenský Rakby vyčníval. Jeho nový vizuál obsahuje všechny výše uvedené atributy. Milovníci luxusu a pompéznosti si tedy rozhodně přijdou na své.

Celý klip působí tak trochu světově. Natáčení proběhlo v tureckém resortu Mardan Palace. Kamery se ujal zkušený Cary Hubbs z Los Angeles. Teď už zbývá počkat, s čím se Rakby vytasí dále. Pro něj je tento klip splněným snem.

ASKING ALEXANDRIA A JEJICH ČERNOUCÍ HNĚV

Metalcore kapela Asking Alexandria docela často připomíná posedlé vzývače temna. V jejich novém klipu jdou těmto pověrám ještě trochu více naproti. Temná atmosféra zahalena pouze do černobílé dýchá podivuhodnou těžkostí.

Do vydání jejich další desky zbývá jen pár týdnů. Splní Asking Alexandria očekávání, která se do nahrávky vkládají? Jak obstojí jejich nový zpěvák Denis Stoff? Všechny otázky budou zodpovězeny 25. března.

THE DEAD WEATHER V DÍŘE

A tou dírou se samozřejmě myslí zaplivaná a temná věznice. Celý klip je efektně zahalen do černobílé, a jak už bývá jejich dobrý zvykem, všechno dýchá takovou tou prazvláštní temnotou, která vás vždy v noci tahá za nohy.

LIVE: Mikrofony se kácí, když Jack White klátí kytaru

Superskupina The Dead Weather, která se skládá třeba z famózního Jacka Whitea nebo Alison Mosshart z kapely The Kills, vydala před nedávnem desku Dodge And Burn. Právě novým klipem ji připomíná.

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít