TOP 5 videoklipů týdne (78.): Weezer se cpou cukrovím a James Bay oslavuje běh

Vydáno 15.03.2016 | autor: David Stoklas

Hudební klipy minulého týdne ovládla rocková hudba! Čeští Skywalker řádí jako neurvalí, Coheed And Cambria vzývají superhrdiny, Asking Alexandria si libují v děsu a hrůze. Zato James Bay zpívá o běžcích a Weezer zvou na kalifornskou pláž.

TOP 5 videoklipů týdne (78.): Weezer se cpou cukrovím a James Bay oslavuje běh TOP 5 videoklipů týdne (78.): Weezer se cpou cukrovím a James Bay oslavuje běh

DÁVKA JEDU OD SKYWALKER

Hardcorová sebranka z našich luhů a hájů Skywalker si připravila nový klip pro všechny příznivce nekompromisního a hlavně upřímného nářezu. Co dodat - není tady žádné zbytečné protahování, aranže, scény či příběhy. Pouze oni sami a jejich divoká nespoutanost, která vás zamáčkne do sedačky, zatímco vám budou hlavou proplouvat energické kytarové riffy. Nový singl Venom je přesně to, co se od tohoto hudebního žánru požaduje!

Plzeňská noc: 1 večer, 13 klubů a spousta muziky

SUPERHRDINOVÉ COHEED AND CAMBRIA

Komiksoví superhrdinové jako Superman nebo Batman teď opravdu frčí. Možná i proto si tyto maskované chlapíky přizvali do nového klipu k singlu Island američtí rockeři Coheed And Cambria. V jejich podání ale zachránci lidských osudů vypadají spíše jako tragikomické postavičky, které by vám stěží vyměnily žárovku. Coheed And Cambria minulý rok oslavili už dvacátý rok své existence. Navíc při té příležitosti pustili ven osmé studiové album The Color Before The Sun. Na čele jeho tracklistu figuruje právě zmíněný song Island.

ASKING ALEXANDRIA JAKO DĚSIVOST SAMA

Asking Alexandria patří ke kapelám, které si ke spaní nejspíš nepustíte. Nový klip už vůbec ne, neboť v něm, jak už je jejich zvykem, pořádně děsí. Z vizuálu k songu Let It Sleep dýchá hrůza, a děs a to bez jakékoliv přítomnosti duchů, démonů či jiných zvrácených entit. Asking Alexandria toto vše dokázali jen s efektní prací na prostředí, kde celý klip vznikal. Už 25. března se navíc konečně dočkáme jejich očekávané desky s názvem The Black.

UTÍKEJME S JAMESEM BAYEM

Zpěvák James Bay si odskočil do věhlasného studia Abbey Road zahrát skladbu Running. Jako důkazový materiál poslouží nově vydaný klip, který kombinuje záběry kytarového mistra s nádherným hlasem a co jiného než všemožné běžce. K procítěné skladbě se tyto záběry hodí - vizuál se opravdu povedl. James Bay debutoval minulý rok v březnu deskou Chaos And The Calm, jež mu vysloužilo nominaci na cenu Grammy. A také sošku Brit Awards za nejlepšího mužského interpreta. 

Uplakaná Adele sebrala čtyři Brit Awards a podpořila Keshu. Davidu Bowiemu vzdala hold Lorde

WEEZER, PLÁŽE A OBŽERSTVÍ

Weezer ve svém novém vizuálu nešetřili humorem ani jídlem. Takže pokud na vás z nějakého důvodu jdou chmury, vězte, že klip ke skladbě California Kids je přesně to, co je z vás jednoduše a spolehlivě dostane! Weezer mají v plánu vydat novou desku. Eponymní album bude k mání 1. dubna, tak doufejme, že se o žádný aprílový žert jednat nebude. Má jít už o jubilejní desátý studiový počin.

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít