TOP 5 videoklipů týdne (79.): Slayer jsou opět brutální, Vladimir 518 doufá: Ať se to neposere!

Vydáno 22.03.2016 | autor: David Stoklas

Tento týden vládl metal i rap! Slayer si libují v brutální řeži, Iggy Azalea dává přednost rozvernému tanci a Vladimir 518 si pohrává se žhavou ocelí! Gwen Stefani si píše deníček a Massive Attack vzývají minimalismus se světly.

TOP 5 videoklipů týdne (79.): Slayer jsou opět brutální, Vladimir 518 doufá: Ať se to neposere! Vladimir 518 se v novém klipu vydal do průmyslového prostředí

IGGY AZALEA A TANEČNICE VŠEHO DRUHU

Není nad pořádný taneček. A co teprve když se ho ujme jedna z nejvýraznějších postav současné popové scény Iggy Azalea, která si do svého nového klipu přizvala tanečnic hned několik. Čím víc, tím líp. Dá se říci, že více politicky korektní klip už snad ani nejde natočit, neboť v něm můžete vidět snad všechny odstíny lidské kůže. Singl Team je ochutnávkou z její připravované desky Digital Distortion, které se dočkáme letos v červnu.

DENÍČEK GWEN STEFANI

Jsou věci, které nesvěříte ani své spřízněné duši, ale raději je plácnete na papír do takové malé knížečky, jež se nazývá deníček. Jeden takový si vede i popová diva Gwen Stefani. Bílé stránky posloužily jako hlavní motiv jejího nového lyric videa ke skladbě Misery. Tu už můžete najít na její čerstvě vydané desce This Is What The Truth Feels Like. Prolomila tak dlouhých deset let studiové odmlky.

AUDIO: Nastal čas pro comeback Gwen Stefani. V březnu vydá po deseti letech novou desku, tady je singl

BRUTÁLNÍ ŘEŽBA SE SLAYER

Když se thrashmetaloví bouřliváci Slayer rozhodnou natočit hudební videoklip, jen blázen by očekával rozkvetlou louku, králíčky, květiny a sluníčko. Už jejich předchozí vizuál z prostředí věznice nebyl nic pro slabší povahy. Tento nový ke skladbě You Against You je co se brutality a prolité krve týče neméně úderný. Legenda řízné hudby si opět brousí zuby na Českou republiku. Letos v létě obšťastní návštěvníky festivalu Masters of Rock ve Vizovicích.

VIDEO: Vzpoura vězňů, krev a vraždící Machete. Nový klip Slayer je brutální

SVĚTELNÝ MINIMALISMUS MASSIVE ATTACK

Hudební skupina Massive Attack si zakládá na velice atmosférických skladbách. To se ukazuje i v klipu ke skladbě Ritual Spirit. Ten navíc překypuje minimalismem a temnotou, které jen občas pročísne světelný zdroj, jehož ovládání má na starosti tajemná a záhadná ženská bytost. Vznikla tak koncentrovaná krása a nový klip nabízí opravdu působivou podívanou. Skladba, na které se podílel i hudební producent a zpěvák Azekel, pochází ze stejnojmenného EPčka.

VLADIMIR 518 SI HRAJE S OCELÍ

Teď by měli zbystřit všichni fandové české rapové scény, ale na své si přijdou i příznivci těžkého strojírenství. V klipu k novému singlu Ať se to neposere se vydáváme se známým českým rapperem do industriálního prostředí, kde pod těžkými lisy vzniká něco, co vypadá jako láhev.  Klip je vskutku propracovaný a bez nadsázky se dá zařadit mezi ty nejzajímavější, které česká scény za poslední dobu nabídla. Singl je navíc předzvěstí nové desky, kterou právě Vladimir 518 právě připravuje.

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít