TOP 5 videoklipů týdne (82.): UDG a sexy ženy, PSH vystrkují rohy

Vydáno 12.04.2016 | autor: David Stoklas

Minulý týden byl opět žánrově velmi pestrý – rock, rap i pop. PSH ukazují, že jsou zpět, Rakovicky se vydal na Island, UDG s Jakubem Děkanem podléhají ženským svodům, Eddie Stoilow zpívají o životě a barvách a Katy B o nočním životě v Londýně.

TOP 5 videoklipů týdne (82.): UDG a sexy ženy, PSH vystrkují rohy UDG vydali nedávno desku Emotikon. Foto: Roman Černý

RAKOVICKY OKUPUJE ISLAND

Málokterý stát se může pochlubit takovou monumentální přírodou jako právě Island. Na samotný sever se pro nový videomateriál vydal i frontman slovenské kapely Lavagance Marek Rakovický. Ten se letos rozhodl vymést šuplík a v sólovém projektu Rakovicky zpracovává songy, které by se pro zmíněnou kapelu moc nehodily, neboť spíše reflektují jen jeho samotného. V plánu je celá deska, ale kdy vyjde, se zatím neví.

SEXY VEČER V HOTELU S UDG

Pop-rocková kapela UDG se v novém klipu rozhodla vsadit na ženskou svůdnost. Vydáváme se do jednoho hotelu, kde se nešťastný pikolík ocitne ve spárech dvou nebezpečně krásných žen. Nakonec zažije něco jak noc snů, ačkoliv je nejprve plachý a ženštin v podvazcích se trochu bojí. Na skladbě Atomy spojili UDG síly s Jakubem Děkanem a song je k nalezení na aktuální desce s názvem Emotikon.  

Voxel, UDG a Xindl X dvakrát vyprodali Lucerna Music Bar

VÍCE PSH, VÍCE RAPU

Jedna z osobností rappové party PSH Vladimir 518 nedávno pustil ven výtečný klip k jeho singlu Ať se to neposere. Teď na řadu přišli i tito matadoři rapu, ale tentokrát zvolili jednodušší, avšak přímočařejší a údernější styl, který je jim vlastním. Světla, úderné verše, důraz, sebevědomí - přesně toto jsou PSH! Peneři strýčka Homeboye toho mají pořád dost co říct!

TOP 5 videoklipů týdne (79.): Slayer jsou opět brutální, Vladimir 518 doufá: Ať se to neposere!

SLUNCE SVÍTÍ, EDDIE STOILOW V ŠEDI I BARVÁCH

Nový klip českých Eddie Stoilow je poněkud kontrastní. Na jednu stranu působí trochu až depresivně, na jeho konci však dojde k barevnému happy-endu. Přece jen je na tom světě krásně, i když to tak na první pohled nemusí být zřejmé. Eddie Stoilow mají v plánu vydání další desky, která ponese název Jupiter. Lákají na ni skladbou Sun Is Shinning, jež se poslední dobou vcelku často objevuje v rádiovém éteru. Nové album bude venku 6. května.

KATY B A ESENCE NOČNÍHO ŽIVOTA

Jestli máte chuť na pořádně vrtošivou taneční pecku, bude vám jistě po chutí nový singl mladé zpěvačky Katy B, která si brousí zuby na novou desku. Tu musí patřičně propagovat, a tak vypustila ven nový klip k singlu I Wanna Be. Na něm zachycuje záznam z několika vystoupení v Londýně včetně pár záběrů z nočního života na ulicích. Sice nic přelomového, ale k její hudbě se to hodí. 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít