TOP 5 videoklipů týdne: Drake zapojil Willa Smitha, Pavel Helan natáčel na Havaně a Pink zpívá o tajemstvích

Vydáno 07.08.2018 | autor: redakce

V prvním srpnovém týdnu vám představíme pět klipových novinek. Drake vyhlásil taneční souboj pro svůj track In My Feelings a posbíral hromadu skvělých záběrů do klipu, P!nk zase v novém videu bojuje za lásku ke stejnému pohlaví. Z domácí scény se snaží zaujmout rapper Abde, jenž představuje track Emoji's, a Pavel Helan, který vyrazil až na dalekou Havanu.

TOP 5 videoklipů týdne: Drake zapojil Willa Smitha, Pavel Helan natáčel na Havaně a Pink zpívá o tajemstvích TOP 4 videoklipy týdne: Drake zapojil Willa Smithe, Pavel Helan natáčel na Havaně


Drake
vyhlásil celosvětovou challenge, zapojil se i Will Smith

Rapper Drake vyhlásil virální challenge ke klipu In My Feelings. Video tvoří záběry lidí tančících právě na tento Drakeův song, v závěru třeba Will Smith, Dj Khaled, Steve Aoki nebo Bobby Brown. V úvodu ještě Drake vyznává lásku krásce v červeném, jeho úsilí ale kazí její matka, kterou si zahrála Phylicia Rashad. Tuto herečku si můžete pamatovat jako manželku Billa Cosbyho v jeho The Cosby Show.

TOP 10 nejlepších rapových alb roku 2017: Kendrick Lamar, Jay-Z, 2 Chainz i Drake

Rapper Abde představuje dospělejší track

Mladý rapper Abde přichází po delší pauze s novým singlem. Oproti jeho předchozím singlům je, v posouzení k cílové skupině, text o něco dospělejší a ráznější. Skladbu nahrával u Ondřeje Žatkuliaka v jeho Rooftop Studiu a o minimalistický klip k emoji's se postaral Marek Tomíček.

P!nk zpívá o tajemstvích

Singl Secrets pochází z loňského alba Beautiful Trauma. Jeho vizuál natočila P!nk po čtvrtém koncertu svého aktuálního turné, který proběhl v australském Perthu. Spolu s tanečníky se prochází v jeho ulicích a zpívá o tom, že všichni mají svá malá tajemství. Jedním z nich může být například láska ke stejnému pohlaví, jak zpěvačka ve videu prezentuje.

RECENZE: Pink na albu Beautiful Trauma plave po proudu dnešního popu, období rebelie má už za sebou

Pavel Helan natáčel na Havaně

Spontánně natočené video, ze kterého na vás dýchne letní atmosféra. Přesně tak by se dal popsat nový klip Pavla Helana, který svou novinku Dios Es Amor představil také lidem na Havaně, o níž v písni zpívá. Neletěl do tohoto městečka na Kubě s mnoha věcmi - měl s sebou pouze jeden kufr, ukulele a dobrou náladu. I bez velkého štábu se mu podařilo vytvořit krásné video plné pozitivní nálady, do jehož natáčení zapojil spoustu místních lidí.

 

Supertesla vzpomíná na pach benzínu

Nový klip vydala i kapela Supertesla. Brněnsko-pražská sestava ctí stále poctivý garážový punk, ale přesto se do jejích textů míchá kus romantické duše. Skupina má na kontě tři EP. Poslední vyšlo před pár měsíci a najdeme na něm i singl 1955. Nový klip je jednoduchý, ale baví až do úplného konce. Baskytarista Danny říká: "Náš nový singl je pocta jedné generaci, která se vzbouřila proti konformní společnosti. Tak jako generace před ní našla protest v jazzu a swingu, ta po ní pak v punku a elektronice, padesátá léta patřila rock’n’rollu a nezaměnitelnému pachu benzínu.”text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková, Lucie Šimůnková

Témata: Drake, Abde, P!nk, Pavel Helan, Supertesla 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít