TOP 5 videoklipů týdne: Nightwork se po letech vrací, Kali a Claudia se v novince spojili

Vydáno 07.01.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Nightwork se snaží oprášit zašlou slávu s novým songem 90, další tuzemská parta Hitfakers natočila gangsterský klip. Ze Slovenska přicházejí s novinkami Sima Martausová a zpěvačka Claudia společně s rapperem Kalim. Po delší odmlce se vrací i Justin Bieber, který natáčel na dekadentní večeři klip k songu Yummy.

TOP 5 videoklipů týdne: Nightwork se po letech vrací, Kali a Claudia se v novince spojili TOP 5 videoklipů týdne: Nightwork se po letech vrací, Kali a Claudia se v novince spojili


Nightwork
hlásí návrat

Po několikaleté pauze se v minulém týdnu opět ohlásila kapela Nightwork! Ta svým fanouškům představila zbrusu nový song 90 a spolu s ním také tematický klip. Členové formace (ovšem bez bývalého frontmana Vojtěcha Dyka) si do něj nezapomněli obléci pro tato léta typické bílé ponožky s mokasínami, ale také ledvinky či fialová saka. Prostě devadesátky jako vyšité.

VIDEO: Nightwork nechali nahlédnout do zákulisí koncertu v O2 areně

 


Bieber si užívá jako ulítlý gurmán

Po několika letech, kdy nevydal vlastní song a spíš se věnoval spolupracím s Diplem a jinými, přichází Justin Bieber s novou věcí. Singl Yummy má vtipný klip natočený v lehce dekadentní restauraci s více či méně extravagantním osazenstvem. O režii se postaral Bardia Zeinali, který spolupracoval v minulosti s Arianou Grande, Shawnem Mendesem nebo Carly Rae Jepsen


Claudia a Kali mají další spolupráci 

Kali a Claudia sdílejí stejný label, a tak není divu, že spolu mají další track. Ten pochází z nové desky zpěvačky, singl Nedá sa to kúpiť vznikl v produkci Marka Šurina. V závěru videa si Claudia dělá trošku legraci z kritiků a lidí kolem sebe, kteří se všelijak snaží vytěžit z její kariéry i něco po sebe. Claudia startuje už začátkem února krátké turné po Slovensku.


Hitfakers natočili gangsterský klip 

Klip k remixu starší skladby Believe Me, Do přichystala parta Hitfakers. Původní píseň zremixoval producent a člen Chinaski Jan Steinsdörfer. V čele kapely stojí zpěvák Alfons Llupi z Albánie. Koncem loňského roku pokřtila formace nové EP. 


Za klipem Simy Martausové stojí fanoušci

S novinkou se představila také Sima Martausová, která svým příznivcům krátce před Vánocemi poslala skladbu Len ma ľúb. Klip k ní se rozhodla dát dohromady ze záběrů svých fanoušků, které vyzvala, aby jí zaslali zamilovaná videa. Svou troškou přispěla také sama Slovenka.

RECENZE: Smějící se Sima Martausová opět překračuje řeku

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Nightwork, Sima Martausová, Kali, Claudia, Justin Bieber, Hitfakers

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít