TOP 5 videoklipů týdne: PSH uspořádali dekadentní mejdan, Kali se ohlíží zpět

Vydáno 05.11.2019 | autor: Kateřina Nováková

Nové klipy si z domácí scény připravili například PSH, kteří udělali hodně originální mejdan, nebo slovenský rapper Kali, jenž použil záznamy z živýchvystoupení. Britští Coldplay vypustili klip k singlu z nové desky Everyday Life, Bastille si přizvali kanadskou zpěvačku. Yungblud servíruje pořádný nářez. Pro ty, kteří si ho přivedli k výslechu, nedopadne vůbec dobře.

TOP 5 videoklipů týdne: PSH uspořádali dekadentní mejdan, Kali se ohlíží zpět TOP 5 videoklipů týdne: PSH uspořádali dekadentní mejdan, Kali se ohlíží zpět


Lehce dekadentní tenisový match PSH

Peneři strýčka Homeboye vydali před nedávnem novou desku Debut. Klip k singlu Co si čekal režíroval Jiří "Morelo" Mucha, který má za sebou spolupráce s Rytmusem nebo Kalim, ale i právě s PSH (klip Chápeš?). Tentokrát děj zasadil do různých lokací v Brně, pro interiérové záběry si vybral například tamní kino Scala. V klipu kromě trojice PSH poznáte i parťáky z hoodu v podobě Maniaka a DJky Black Angelika. Po komorním křtu alba na Sedmičce chystá trojice pořádný mejdan 6. prosince v Roxy. 

Rapová trojka PSH vydává mystifikační album Debut. Prý na něm pracovala celý život


Coldplay
vám zamotají hlavu klipem Orphans

Song Orphans vyšel společně s dalším kouskem Arabesque jako předzvěst nového alba kapely. Jmenovat se bude Everyday Life. Novinky se zjevily jako blesk z čistého nebe. Deska vyjde už 22. listopadu a podle zvěstí v hudebních magazínech bude rozdělená na dvě části, Sunrise a Sunset. Klip je příjemně vláčný a netlačí na pilu megalomanstvím, trochu vám možná připomene staré Coldplay z dob Parachutes. 


Yungblud přispěl k soundtracku seriálu Proč? 13x proto

Yungblud v pondělí rozsekal vyprodaný klub Roxy, u nás se během letošního roku představil už potřetí. Song Die A Little připravil pro oblíbený seriál stanice Netflix Proč? 13x proto. V klipu absolvuje docela drsný policejní výslech, který nedopadne pro policejní tým úplně dobře. Samotný závěr není pro slabší povahy.


Bastille
mají novou verzi songu Another Place s kanadskou zpěvačkou

Bastille připravili novou verzi skladby Another Place, kterou najdete na jejich poslední desce Doom Days. Do ní přizvali zpěvačku Alessiu Caru. “Vždycky jsem vnímal Another Place jako duet a chtěl jsem, aby byl vyprávěný z obou perspektiv," popisuje rozhodnutí frontman kapely Dan Smith. 


Kali
oslavuje úspěch a štěstí

Ale ne je název aktuálního singlu a zároveň nové desky Kaliho. Ve videoklipu Kali vzpomíná na všechny parádní show, které za poslední rok zažil. Nechybí ani nejzásadnější událost jeho života, a to narození prvního dítěte. Pozitivní vibe z této skladby je víc než stoprocentní. 

Kali interview: Televize je pořád sledovanější než sociální sítě

Text: Kateřina Nováková

Témata: PSH, Kali, Bastille, Yungblud, Coldplay

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít