TOP 5 videoklipů týdne: Slovenští Kontrafakt, Sima a Claudia i dekadentní král Lindemann

Vydáno 11.02.2020 | autor: redakce

Od slovenských sousedů přichází hned několik klipů. Novinku přichystali Kontrafakt, Sima i zpěvačka Claudia. Po delší odmlce se hlásí také David Bísek (Davee) a o bezesné noci se s obscénním videem Platz Eins postará Till Lindemann

TOP 5 videoklipů týdne: Slovenští Kontrafakt, Sima a Claudia i dekadentní král Lindemann TOP 5 klipů týdne: Slovenští Kontrafakt i dekadentní král Lindemann


Dony a Davee natáčeli klip v Los Angeles

Davee (David Bísek) prošel před lety tuzemskou pěveckou soutěží Hlas ČeskoSlovenska. Nějakou dobu o něm nebylo slyšet, teď přichází rovnou s novým albem. To nahrál společně s Donym v Los Angeles a odtud si přivezli i povedený klip k singlu Hollywood. 


Zpěvačka Claudia zapojila do nového klipu choreografa Filipa Jankoviče

Slovenská zpěvačka Claudia vydává další videoklip ke svojí poslední desce Len Ona. Pro song o pozérech připravila tanečně laděný klip ve spolupráci se známým slovenským tanečníkem a choreografem Filipem Jankovičem. Claudia je momentálně na turné po Slovensku, tento víkend vystoupí v Bratislavě.

Pro Kontrafakt natočil klip influencer Go Go Man

Další klip z desky Real Newz pouští ven slovenští Kontrafakt. Jeden z nejpovolanějších slovenských influcencerů jménem Go Go Man se postaral výstižně o režii klipu k singlu Instagram. Kontrafakt pokřtí v Praze nové album 21. 3., a to v prostoru Forum Karlín.

TOP 5 videoklipů týdne: Korben Dallas a Aneta Langerová zvou na společné turné, Kontrafakt se spojili se Simou


Sima
a Ego navazují novým klipem na úspěšnou spolupráci

Vedle nového klipu Kontrafakt stihl Ego natočit i novinku se slovenskou zpěvačkou Simou. Dvojice má určitě šanci navázat na společný hodně úspěšný klip, který vznikl před dvěma lety ke skladbě Princíp vzájomnosti a který má na YouTube 14 milionů přehrání.


Lindemann
vytahuje další dekadentní eso z rukávu

Další za hlavu přitažený klip přichystal frontman Rammstein Lindemann. Ten se svojí show vystoupil tento týden v pražském O2 universu a způsobil opět parádní poprask. Scény klipu Platz Eins vás nejspíš budou budit ze sna.

LIVE: (18+) Lindemann nechal pekelnou show Rammstein doma. V Praze pouštěl perverzní videa

Témata: Kontrafakt, Sima, Ego, Claudia, Lindemann

Text: Kateřina Nováková

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít