TOP 6 videoklipů týdne (148.): Wolf Alice se zlobí, Kapitán Demo je Trendsetter

Vydáno 01.08.2017 | autor: Anna Hejkalová

Klipová nabídka týdne je bohatá zejména z pohledu zahraniční scény, přispěli do ní Selena Gomez, Charli XCX, Wolf Alice nebo Kesha. České klipy v ní najdeme pouze dva, ale o to výživnější jsou - Kapitán Demo ani Monkey Business nápady rozhodně nešetřili. 

TOP 6 videoklipů týdne (148.): Wolf Alice se zlobí, Kapitán Demo je Trendsetter TOP 6 videoklipů týdne (148.): Wolf Alice se zlobí, Kapitán Demo je Trendsetter


ELLIE ROWSELL Z WOLF ALICE MÁ UŽ VŠEHO DOST

Přišlo období, kdy se všechno u Wolf Alice točí kolem nadcházející desky Visions Of A Life, která vyjde 29. září. Právě z ní je i novinka Yuk Foo, v níž ze sebe frontmanka Ellie Rowsell vypustila zlobu, která se v jejím nitru zažehne vždy, když na ni, jakožto mladou ženu, na ulici někdo píská nebo dělá nějaká podobná gesta. Ve stejném duchu se nese i videoklip, kde se spolu s Ellie a zbytkem kapely přeneseme zpátky do sladkých devadesátek.

LIVE: Wolf Alice - večer v duchu melancholie a ubohých pokusů o stage diving

SEX AND SPORT? NEVER! PŘESNĚ TO MONKEY BUSINESS ODSOUHLASILI PŘEDNÍ ČEŠTÍ SPORTOVCI

Monkey Business mají snad vždy ve svých dílech významné hosty. V novém klipu Sex and Sport? Never! režisérské duo Wooden Bros (zpěvák Matěj Ruppert a baskytarista Pavel Mrázek) přizvalo známé osobnosti i významné sportovce. Hlavní roli si zahráli členové kapely Hentai Corporation a herečka Eva Leimbergerová. Dále se pak ukázali Marta Kubišová, fotbalista Antonín Panenka, hokejisté Dominika Hašek a Tomáš Hertl, akrobatický lyžař Aleš Valenta, manželé Koukalovi, snowboardistka Eva Samková a spousta dalších

Monkey Business s novou stálou zpěvačkou Terezou Černochovou roztančili českokrumlovskou Fabričku

KESHA UVÁDÍ DALŠÍ DÍL CESTY K VYROVNANÉ MYSLI

Třetí týden, třetí střela, aneb další ukázka z připravovaného alba Rainbow zpěvačky Keshy létá internetem. Zároveň pokračuje i léčba jejího zlomeného srdce. Tento týden v písni Learn To Let Go vysvětluje, že minulost nemůže člověka pronásledovat, pokud ji sám nenechá. Proto ve videu smutnou část vynechává, do přehrávače vloží kazetu s nahrávkami ze svého dětství a vzpomíná na bezstarostné chvíle.

vložte odkaz, text nemažte

SELENA GOMEZ VE VIDEU PLNÉM BIZARNOSTÍ

Čerstvě pětadvacetiletá Selena Gomez vydala odvážný klip k songu Fetish, který je směsicí elektronické hudby s r'n'b. Video plné bizarností má poukazovat především na to, jaké věci - i když často velmi divné - jsme pro milovaného člověka schopni udělat. Hudebnice v něm pojídá mýdlo, kleštičky na řasy používá na jazyk, či klečí na kolenou na stole plném svíček a nechává na sebe padat déšť. V klipu se pak na konci objeví také hiphoper Gucci Mane, který na písni spolupracoval. O režii se stejně jako v případě předchozího singlu Bad Lier postarala Petra Collins, produkčně klip zajistila společnost The Futuristics.

Selena Gomez je nemocná, ruší turné, včetně koncertu v Praze

CHARLI XCX V OBLEŽENÍ SLAVNÝCH MUŽŮ

Joe Jonas pojídající lívance, Charlie Puth umývající auto, Will.i.am mezi disko koulemi, D.R.A.M. rozbíjející staré televize a spousta dalších slavných mužů vystupuje v novince Charli XCX. Na rozdíl od výše zmíněných osobností se v něm však zpěvačka pouze mihne v několikasekundovém záběru. Video, jež je jakousi předzvěstí chystaného alba, si hudebnice sama zrežírovala, na textu se pak kromě ní podílela také dvojice Jenker Hansson a CassLow. Hlavním záměrem Charli XCX bylo poukázat na stereotypy, jež se v hudebních videích často objevují.  

KAPITÁN DEMO JE TRENDSETTER

Projekt Kapitán Demo vydává další singl ze své jarní desky Bez klobouku Boss. Pojem Trendsetter by se dal do češtiny přeložit jako "člověk udávající módní styl". A tímto směrem je zaměřený také klip smyšlené postavy hudebníka Jiřího Buriana, který takto vystupuje už více než tři roky. Ve videu, jež se točilo na zámku v Loučni, hraje Kapitán Demo na klavír v taškách od Ikey, sestřeluje tenisky či pojídá špagety. O režii se postarali Jordan Haj a Givinar Kříž.

Text: Anna Hejkalová, Andrea Štipčáková

Témata: Wolf Alice, Monkey Business, Gabriela Koukalová, Eva Samková, Marta Kubišová, Dominik Hašek, Hentai Corporation, Kesha, Selena Gomez, Charli XCX, Kapitán Demo

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít