TOP 6 videoklipů týdne (70.): Lucie Bílá jako prvorepubliková hvězda, Rise Against přemýšlejí o penězích a štěstí

Vydáno 19.01.2016 | autor: David Stoklas

Druhá polovina ledna opět nabízí skvělou podívanou. Lucie Bílá coby prvorepubliková zpěvačka, Miro Šmajda nabízí optimismus, Rise Against zase zamyšlení a Jonas Blue si libuje v motocrossu. Neopomeňme ani tvrďáky Enter Shikari a zlínskou kapelu Szkrat.

TOP 6 videoklipů týdne (70.): Lucie Bílá jako prvorepubliková hvězda, Rise Against přemýšlejí o penězích a štěstí Lucie Bílá jako prvorepubliková hvězda

RISE AGAINST HRAJÍ NA CITY

Hardrockoví bouřliváci Rise Against se netají společenskou angažovaností. V novém snímku doprovázejícím píseň People Live Here se ocitají v intimní poloze. A jak je u nich zvykem, nutí k zamyšlení. Jsou peníze opravdu všechno, co potřebujeme ke štěstí?

Rise Against vydali před dvěma lety desku s názvem The Black Market. Na tracklistu této už v pořadí sedmé řadovky je právě i skladba People Live Here. Poslední album zvládli představit i minulý rok v Praze.

RYCHLÁ VOZÍTKA JONASE BLUE

Napadá vás něco, co zahřeje v těchto mrazivých časech víc než rozpálená poušť a divoké závody? Nový klip z dílny DJe a producenta Jonase Blue má právě oba dvě zmíněné atributy, takže palčáky dolů, jede se do Sahary!

Rejpal by ale mohl nabídnout, že skladba s názvem Fast Car si zaslouží i nějaká ta rychlá auta. Možná Jonase tlačil budget, a tak si mohl dovolit jen pár koní a motorku. Kdo ví.

LUCIE BÍLÁ LÁKA NA FILM O BAAROVÉ

Zpěvačka Lucie Bílá se ponořila hluboko do atmosféry dvacátých let minulého století. Image klaretové hvězdy jí nesmírně sluší a její nakřáplý hlas je s melodií písně Když tančí ďábel s andělem v dokonalém souznění.

Snímek s názvem Lída Baarová, který mapuje příběh slavné české herečky a jejího vztahu s německým nacistou a ministrem propagandy Josefem Goebbelsem, bude mít slavnostní premiéru už 20. ledna.

Lucie Bílá si k padesátce nadělí novou desku i koncert v O2 areně

 ENTER SHIKARI VZÝVAJÍ VESMÍR

Electro-hardcoreová sebranka z britských ostrovů má ráda vesmírné motivy. V jejich vizuálech se ne jednou objevily vesmírné lodě, hvězdy a další astronomické prvky. Klip k novému singlu Redshift není ničím jiný. Pouť nezměrným vesmírem právě začíná!

Enter Shikari patří k řádce kapel, které si Českou republiku obzvlášť oblíbily. Vždyť minulý rok si zde střihli dva klubové a jeden festivalový koncert. Letošek nebude výjimkou, neboť jejich jméno se objevilo na line-upu festivalu Rock for People, který proběhne začátkem července.

MIRO ŠMAJDA JAKO MOTIVAČNÍ GURU

Miro Šmajda už je asi přesycen všeho negativismu kolem sebe a rozhodl se proti němu bojovat skladbou #Miluj. Ta je doslova koncentrovaným optimismem a nabádá k lásce k životu, přestože občas nehraje fér.

Song doprovodil i klip s podobnou atmosférou. Je v něm snad všechno, co si představíte pod pojmem dobrá nálada. Zvířata, psi, kachny, přátelé, pivo, úsměvy, slzy štěstí, slunce a spousty dalších věcí, které se někdy berou jako samozřejmost, i když to tak někdy nemusí být.

AUDIO: Zatančete si vánoční Valčík. Zpívají Miro Šmajda a Lucie Bílá

SZKRAT A JEJICH PSYCHEDELICKÝ RAPROCK

Zlínská nu-metalová kapela, která si říká Szkrat, je opět trochu blíže svému vysněnému místu na výsluní. Pro příznivce ostrých kytar a ještě ostřejších rýmů si připravila zvizualizovanou skladbu Salvation Army.

Při realizaci nenechali nic náhodě. O zvuk se jim postaral Ecson Waldes z pražského studia Biotech, který dokázal ze Szkrat vytáhnout naprosté maximum. Posuďte sami.

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít