TOP 6 videoklipů týdne (76.): Retro disco s Nèro Scartchem, punkový kotel s Rybičkami 48!

Vydáno 01.03.2016 | autor: David Stoklas

Přehled klipů za uplynulý týden ovládla česká scéna! Máme tu třeba retro Nèro Scartche! Rybičky 48 a Prague Conspiracy dávají nahlédnout do zkušebny a na živá vystoupení, Troye Sivan do svých snů a We On The Moon do malebných interiérů. Naopak Massive Attack svým klipem budí hrůzu.

TOP 6 videoklipů týdne (76.): Retro disco s Nèro Scartchem, punkový kotel s Rybičkami 48! Nèro Scartch vsadil v novém klipu na disco. Foto: Risto Sokolovski

RETRO DISCO S NÈRO SCARTCHEM

Pokud váš život strádá na hravosti a rozvernosti, je pro vás jako dělaný nový klip Nèro Scartche. Více retro snad už ani být nemůže. Barvičky, úchylné outfity a zrnitý obraz. Všechno do sebe krásně pasuje a můžeme se tak hezky vrtět!

LIVE: Nèro Scartch na křtu svého debutu míchal intimitu s hutnými kytarami

Nèro Scartch před nedávnem pokřtil své debutové album s názvem Piece Of My Life. Se svojí domovskou kapelou Mydy Rabycad vystoupí už 11. března na slavnostním udílení cen Žebřík 2015 v Plzni.

TROYE SIVAN VE SNOVÉM HÁVU

Mladičký zpěvák Troye Sivan pokračuje ve vizuální spanilé videoklipové jízdě. Po trilogii, která sledovala příběh homosexuálního páru, tentokrát místo děje sází na atsmoféričnost a pocitovost. Přijdeme si tak jak ve snu, ze kterého se probouzí jen velmi těžko.

Troye Sivan má už od začátku zimy venku debutovou desku Blue Neighbourhood. Letos oslaví své jednadvacáté narozeniny a nutno říci, že jeho tvorba působí vcelku uceleně a hlavně vyzrále.

RYBIČKY 48 - NEURVALÝ PUNK NAŽIVO

Pop-punkoví frajírci Rybičky 48 dávají ochutnat z atmosféry jejich energických koncertů. Pro tentokrát se vykašlali na nějaký důmyslný a skandální příběh. Do hlavní role klipu k songu Karolína obsadili pouze sami sebe ve své nejpřirozenější poloze - na pódiu s kytarou kolem krku.

Rybičky 48 v Litvínově slibovali, že nebudou pít

Už na začátku února odstartovalo jejich letošní SLIBUJU, ŽE NEBUDU PÍT TOUR 2016. Nejbližší koncert proběhne 4. března v Pelhřimově a poslední akord zazní 19. března v kolínských Starých lázních.

WE ON THE MOON - KŘIK A ZDOBENOST

We On The Moon také vsadili na jednoduchost ve stylu "Nejlíp se předvedeš tím, co skutečně umíš". V jejich případě samozřejmě hraním. V klipu k songu Crashes se přemístili do zajímavě staromódně zdobeného interiéru, který vyplňují svou výtečnou hudbou.

Singl Crashes se objeví na tracklistu jejich připravované desky. Album s názvem Home bude oficiálně venku 21. dubna!

PRAGUE CONSPIRACY DÁVAJÍ NAHLÉDNOUT DO ZÁKULISÍ

Zajímalo vás někdy, jak funguje taková rocková kapela? Tuto touhu možná uspokojí nový klip od české kapely Prague Conspiracy. Použili v něm materiál ze zkušebny, studia i živáků. Člověk tak vidí, že rock'n'roll je jedna velká jízda!

Prague Conspiracy si také připravují materiál na novou desku, které už dali jméno Inner Game. Skladba Times Like These je ochutnávkou právě z ní.

TAJUPLNÍ A DĚSIVÍ MASSIVE ATTACK

Massive Attack spojili síly s Young Fathers a vytvořili vskutku impozantní vizuální materiál. Společný song Voodoo In My Blood doplnili o klip, který ztělesňuje hrůzu a tajemnost. Osamělá žena je napadena tajuplnou koulí, která si s ní dělá vše, co se jí zachce.

Bristolští triphopoví matadoři vydali letos v lednu EP s názvem Ritual Spirit. Kromě Young Fathers se na něm objevili třeba rappeři Tricky nebo Roots Manuva.

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít