TOP 6 videoklipů týdne (87.): The Neighbourhood ve spárech drsných holek, Divokej Bill si užívá koncertování

Vydáno 17.05.2016 | autor: David Stoklas

Opět se nám tento týden sešla pestrá směsice hudebních klipů. Grimes oslavuje svůj široký záběr, The Neighbourhood jsou ve spárech agresivních dívek, Divokej Bill zve na letní koncerty a Muse varují před válkami. Dále tu máme ještě Enriqua Iglesiase nebo kapelu Payanoia.

TOP 6 videoklipů týdne (87.): The Neighbourhood ve spárech drsných holek, Divokej Bill si užívá koncertování Divokej Bill se v novém klipu vydal na pódia. Foto: Petr Tibi

TEMNÁ BIZARNOST OD THE NEIGHBOURHOOD

Americká banda The Neighbourhood vydala letos v zimě desku s názvem Wiped Out. Poskytli na ní slušnou řádku pecek, které si zaslouží efektivní doprovod v podobě klipu. V tom nejnovějším se tedy nešetřili, neboť proti nim stojí skupina ostrých dívek, jejichž životné krédo je očividně jen a pouze násilí a baseballové pálky. Atmosférický černobílý klip má nakonec docela bojovnou náladu.

LIVE: The Neighbourhood mají charisma a férový potenciál

MULTIFUNKČNÍ GRIMES MEZI UMĚNÍM ČI VE FITKU

Grimes patří mezi zpěvačky se vskutku širokým záběrem. Tahle holka se toho opravdu nebojí. V novém klipu odkazuje na svoji nespoutanost a zálibu takřka ve všem. Obklopuje se vážným uměním nebo si odskočí na pár cviků do tělocvičny. Song s názvem California je z její poslední desky. Na ní však tato skladba zní trochu jinak, protože si ji pro účely vizuálu lehce poupravila.

KONCERTNÍ TSUNAMI OD DIVOKÝHO BILLA!

Festivalová sezóna už klepe na dveře! Divokej Bill jí běží naproti novým songem, který doprovodili i o vizuál, jenž přímo dýchá atmosférou letní louky a zátiším stanového městečka. Klip je prostý. Musí se ale nechat, že po jeho zhlédnutí už leckdo začíná shánět lístky na nějaký ten koncert pod širým nebem, kterých budou mít Billové jako každý rok jistě požehnaně.

Divokej Bill interview: Nejsme žádné rychlokvašky, úspěch jsme si vyjezdili

MUSE BOJUJÍ ANIMÁKEM PROTI VÁLCE

Muse jsou na své poslední desce Drones vcelku dost společensky angažovaní. Hodně skladeb i jejich videoklipů věnovali tématům války či svobody. Ten poslední není výjimkou. Tentokrát zvolili jednoduchý animovaný koncept. O to sugestivněji ale nakonec působí, válka totiž rozhodně není žádná pohádka. Muse se už zhruba za dva týdny vrátí do Česka! Zahrají 4. června v pražské O2 areně.

vložte odkaz, text nemažte

PAYANOIA MÁ POCIT VINY

V kulturním domě Řepy vznikal klip hudební kapely Payanoia. Ta konečně vizuálem doplnila svou desku s názvem Testostereo. V něm se vydáváme za jedním párem, který řeší obvyklé strasti, jaké přináší spojení muže a ženy. Věčnému tématu soužití se tak dočkalo dalšího povedeného a nápaditého zpracování.

ŠPANĚLSKÝ DIVOCH ENRIQUE IGLESIAS V POUŠTI

Popový zpěvák z temperamentního Španělska je v novém klipu akční a energický. Nasadil do něj koňskou houževnatost a vrtulník. Nechybí krásné ženy a samozřejmě jeho líbivý hlas.  Studiové album vydal Enrique naposledy před dvěma lety a vypadá to, že nový singl je předzvěstí dalšího!

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít