TOP 6 videoklipů týdne (95.): Adam Lambert vás očaruje hlasem, z Petra Lüftnera zešedivíte

Vydáno 12.07.2016 | autor: Hana Bukáčková

Máme tu další přehled letních klipů, které vám zpříjemní červenec. Novinky vydaly rockové hvězdy Bryan Adams a Adam Lambert, roztancuje vás Zara Larsson, ale i houslistka a tanečnice v jedné osobě Lindsey Stirling. A snad vás dlouhým videem neunaví ani The 1975 či popěvování o šedých vlasech z úst Petra Lüftnera.

TOP 6 videoklipů týdne (95.): Adam Lambert vás očaruje hlasem, z Petra Lüftnera zešedivíte Adam Lambert vystoupil v roce 2015 v Praze na společném koncertě s Queen

ZARA LARSSON VÁS BAREVNĚ ROZTANČÍ

Pecku Lush Life známe z rádia snad všichni, nyní k ní vychází již druhý klip. Jedná se o příjemnou pohodovou letní hitovku, která nesmí chybět na žádné párty. Hlasově nám zpěvačka může připomínat Rihannu. Klip je barevný, veselý, hravý, plný tance. Na své si přijde zejména mužské pohlaví, protože se tu objevuje spousta krásek, včetně samotné zpěvačky.

TANČÍ I HOUSLISTKA LINDSEY STIRLING

Další houslistka, která jde v popových šlépějích Vanessy Mae, má v sobě navíc přidanou hodnotu tanečnice. Píseň The Arena by se měla objevit na jejím chystaném třetím albu. Klip je venku přes týden a už má téměř 4,5 milionu zhlédnutí. Na přípravě vizuálu spolupracovala s tanečníkem Derekem Houghem, který několikrát vyhrál taneční soutěž typu naší StarDance. V klipu vystupuje po jeho boku v hlavní taneční dvojici sama Lindsey, která je stylizována trochu jako Xena.

FOTOREPORT: Strhující Lindsey Stirling zářila ve Žlutých lázních

BRYAN ADAMS MÁ RÁD ČERNOBÍLOU

Černobílý klip tohoto slavného zpěváka může vypadat trochu staromládenecky, ale opak je pravdou - výsledek působí vyzrále, s určitou nadsázkou, a ne přeslazeně, jak jsme u něj zvyklí. Klip je humorně laděn a možná vás překvapí jeho neotřelé zakončení. Zdá se, že se točilo v uvolněné atmosféře, která se na něm podepsala. Již 5. října Adams znovu zapěje pražským fanouškům

vložte odkaz, text nemažte

SILNÝ HLAS LAMBERTA

Talentovaný rockový zpěvák Adam Lambert na sebe upozornil v roce 2009 v soutěži American Idol, mezitím ale ušel kus cesty, stal se z něj etablovaný umělec, kterého neváhali oslovit Queen, aby s nimi odjel společné turné. Po vizuální stránce je klip poměrně jednoduchý, na začátku se Adam představuje v pomalejší poloze, která dává vyniknout jeho hlasu. Píseň postupně nabírá na obrátkách a přidává se i zpěvačka Laleh persko-švédského původu.

Kdo natočil album roku? Čtenářům magazínu Rolling Stone se nejvíc líbil Adam Lambert

THE 1975 POBAVÍ I PŘES DÉLKU

Nejdelší klip tohoto týdne má na starosti partička, která vystoupila před pár dny na Rock for People. Jako jediný v tomto týdnu je snímek doprovázen pořádným příběhem, patří tedy dějovou linkou k tomu nejzajímavějšímu z našeho výběru. Někteří se v tom možná poznáte - když se párty až moc "vydaří" a zvrtne se to, nudit se rozhodně nebudete.

Z MLADÉHO HARMONIKÁŘE MŮŽETE ZEŠEDIVĚT

Petr Lüftner je další písničkářský objev na naší hudební scéně. Při startu kariéry mu pomáhal Xindl X, který jeho debutové album Až se příště narodím produkoval a zpěváka a harmonikáře dodnes podporuje. V jednoduchém klipu hlavní protagonista zestárne přímo před našimi zraky.

Témata: Adam Lambert, The 1975, Zara Larsson, Lindsey StirlingPetr Lüftner, Bryan Adams

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít