TOP 6 videoklipů týdne: Eminem oslavil Valentýn odhalením nevěry, Rybičky 48 stvořili ideálního muže

Vydáno 21.02.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Týdenní přehled nejnovějších videoklipů se nese ve valentýnském duchu. Trochu po svém pojali svátek zamilovaných Eminem s Edem Sheeranem, kteří 14. února zveřejnili video o nevěře a krachujícím vztahu. Stejně jako Annet Charitonova. Veseleji tento den naopak oslavili Rybičky 48, kteří vytvořili Martině Pártlové ideálního chlapa. Muse natočili klip plný upírů.

TOP 6 videoklipů týdne: Eminem oslavil Valentýn odhalením nevěry, Rybičky 48 stvořili ideálního muže TOP 8 videoklipů týdne: Eminem oslavil Valentýn odhalením nevěry, Rybičky 48 vytvořili ideálního muže


Eminem
odhalí nevěru přítele své kamarádky

Ed Sheeran v prosinci překvapil fanoušky spoluprací s Eminemem na písni River, která se objevila na rapperově albu Revival. Nezůstalo však jen u songu. Vzniklo k němu také video, které stejně jako skladba pojednává o nefungujícím vztahu. Emotivní klip plný nedůvěry a odcizování je natočen ve stylu dokumentu, v němž se jeho účastníci zpovídají z minulosti. Jednotlivé obrazy pak protínají záběry, které divákovi pomáhají zjistit, co se mezi protagonisty odehrálo. A tak se dozvídáme, že Eminem odhalil nevěru přítele své kamarádky Sarah Ashley Toups. Aby se svému ex pomstila, začne si románek právě s pětačtyřicetiletým rapperem. Ten však nemá dlouhého trvání. Sarah zjistí, že s Eminemem nechtěně otěhotněla...

RECENZE: Eminem se na novince Revival odepisuje hned na začátku

Drake rozdal milion dolarů

God's Plan, v češtině Boží plán. To je název novinky Drakea, který k natočení videa potřeboval téměř milion dolarů. Peníze však nevrazil do drahého vybavení, luxusní destinace nebo krásných modelek, ale rozdal je obyčejným lidem žijícím v Miami. V jednom ze záběrů rozhlásí v obchodě, ať si lidé nakoupí vše potřebné s tím, že jim vše zaplatí. V jiném zase udělá se spoustou dárků radost dětem nebo zaplatí mladé slečně oblečení. Nezapomene ani na záchranné složky, když věnuje hasičům dvacet tisíc dolarů. Dům pro matky s dětmi od něj dokonce dostane padesát tisíc dolarů. 

Verona natáčela v okolí Route 66

Po téměř dvou letech se na scénu vrací Verona, tentokrát však v trochu pozměněné sestavě. Zpěvačku Markétu Jakšlovou nahradila účastnice SuperStar Veronika Stýblová. Nový klip ke skladbě Complicated chtěla dvojice natočit v odlehlých Spojených státech amerických, někde, kde by nebyl znát ruch velkoměsta. A tak se nakonec rozhodla pro legendární Route 66. Nechybí tedy ani záběr na opuštěnou benzínku, koncertní halu, a především na slavnou silnici, která se objeví ve videu až v samém závěru.

Rybičky 48 věnují novinku všem ženám

Nový klip k songu Ženy posílají do světa Rybičky 48. Fanouškům tentokrát nabízí možnost pohlédnout do ideálního světa každé ženy, především co se mužů týče. Ti se totiž ve videu ujali všech domácích prací a Martina Pártlová tak mohla relaxovat či se věnovat svému perfektnímu chlapovi v podobě robota s názvem MUŽ 3000, kterého si zahrál fitness trenér Karel Frýd. Kapela se kvůli videu přejmenovala na The Fishes a její video herečka sleduje v televizi. Jelikož novinku zveřejnili Rybičky 48 na Valentýna, rozhodli se ji věnovat všem ženám.

Annet Charitonova dostává z hlavy nepříjemné životní situace

Zpěvačka a fashion blogerka Annet Charitonova ve svém novém songu překvapí jeho netradičním charakterem. Nejde o bezstarostnou skladbu, jak by se od zpěvačky jejího věku dalo očekávat. "Text vychází z mé životní situace, mého životního příběhu. Každý si procházíme určitými etapami života - vztahy, problémy v rodinách nebo práci. Když o tom píšu text, dodávám si tím sílu," vysvětluje Annet předlohu pro slova písně, která na první poslech rozhodně není pozitivní a vlastně se tak trochu vymyká pravidlům současného popového trendu. 

Muse prožívají horor ve videohře

Zajímavý klip natočila ke svému singlu Thought Contagion britská partička Muse. Jedná se o lehce hororový snímek, který je plný upírů a podivných nestvůr. Všechny se posléze spojí a společně si zatančí. Vše dá nakonec smysl, když se obrazem vrátíme zpátky k hracímu automatu. Kapela o klipu říká, že se v něm zamýšlí nad tím, jak mohou myšlenky a přesvědčení jiných lidí infikovat vaši mysl, dostat se vám do hlavy a změnit způsob, jakým uvažujete.

text: Andrea Štipčáková, Lucie Šimůnková

Témata: Eminem, Ed Sheeran, Muse, Annet Charitonová, Rybičky 48, Verona, Drake

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít