TOP 6 videoklipů týdne: Imagine Dragons pěstují lásku ze záhrobí, David Guetta ve virtuální realitě

Vydáno 28.08.2018 | autor: Andrea Štipčáková

Bring Me The Horizon zakládají sektu, Imagine Dragons zase hledají lásku v záhrobí. The Chainsmokers si jedou ve svém vyklidněném party duchu ve stylu EDM a v novince moc nepřekvapují. Své klipy představují také David Guetta, Interpol a Kodaline.

TOP 6 videoklipů týdne: Imagine Dragons pěstují lásku ze záhrobí, David Guetta ve virtuální realitě TOP 6 videoklipů týdne: Imagine Dragons pěstují lásku ze záhrobí, David Guetta ve virtuální realitě


Zpěvák Imagine Dragons si dává dostaveníčko s dívkou v rakvi

Lehce morbidní nádech má novinka od Imagine Dragons. Lezoucí brouci, panenky bez tělíček, otevřené rakve a všudypřítomná ponurost. Prostě depka. Samotný singl vyšel už v polovině července letošního roku, krátce před tím - v dubnu - jsme kapelu viděli v Praze. 

The Chainsmokers tentokrát lehce v rytmu funky

Uklízečka z hotelu by radši tančila u bazénu. A o tom celý klip vlastně ve zkratce je. Podle slov Andrewa Taggarta z dvojice The Chainsmokers je tahle novinka spíš funky, jako hostující zpěvačku oslovili Emily Warren. Ta je i velmi zdatná producentka - napsala songy například pro Duu Lipu, Seana Paula nebo Shawna Mendese. S The Chainsmokers nejde o první spolupráci, sešli se například už u songu Until You Were Gone v roce 2015.

Zvrácený kult osobnosti zpěváka Bring Me The Horizon

"Pojďme si zahrát v našem novém klipu na sektu," vyzval zpěvák Oliver Sykes. S tímhle singlem vzbudili BMTH u ortodoxních fanoušků docela rozruch. Jak bude znít nová deska, není vůbec jasné. Ví se ale, že vyjde v lednu 2019, jmenovat se bude Amo a jak se nechal slyšet Sykes, texty budou hodně o lásce. Loni se totiž rozešel s manželkou a teď sebral sílu a schopnost mluvit o tom před světem. Bring Me The Horizon přijedou do pražské Roxy letos 11. listopadu.

David Guetta natočil futuristické video

David Guetta měl uplynulý týden opravdu produktivní. Kromě novinky Goodbye, kterou nahrál s Jasonem Derulou, vydal také klip k písni Don't Leave Me Alone. Na ní se pro změnu podílela zpěvačka Anne-Marie, jež ve futuristickém videu prožívá virtuální romanci. Skrze speciální brýle se Britka dostává mimo náš svět, kde potkává svou spřízněnou duši. Společně s mladíkem si pak užívá lásky při procházce kouzelným lesíkem, výstupu na zasněženou horu či při projížďce loďkou. To, že nic z toho nebylo reálné, zjišťuje dívka až v samotném závěru. Guetta se v klipu mihne pouze párkrát, a to v podobě přízraku. O režii se postarala Hannah Lux Davis. 

 

Interpol zaměstnali Kristen Stewart

If You Really Love Nothing - takový název nese třetí singl z chystané desky Marauder kapely Interpol. V jeho vizuální podobě si zahrála herečka Kristen Stewart, jež se v klipu představuje jako problémová holka. Na party, na kterou dorazí se svým přítelem Finnem Wittrockem, si v klubu užívá téměř s každým, koho v něm potkává. Samotnou skupinu pak ve videu vidíme v prostřizích zabarvených do tmavě červené barvy. O režii videa se postaral Hala Matar. 

Interpol v Lucerně slavili patnáct let od vydání debutového alba Turn On The Bright Lights

 

Kodaline zpívají o plnění snů

Irská skupina Kodaline se připomíná klipem k písni Head Held High, která je součástí alba Politics of Living. Hlavní hrdinkou videa je kuchařka ve školní jídelně, kterou už unavují věčné stížnosti dětí. Jednoho dne se už neudrží a na mladou studentku hodí její oběd, za co je následně potrestána ředitelem školy. Záhy se však její život obrací k lepšímu a žena začíná realizovat své dávné sny. Kapela Kodaline zavítá zanedlouho také do České republiky, konkrétně se fanouškům představí 16. října v pražské Lucerně. 

LIVE: Večer nenaplněných očekávání s Kodaline

text: Kateřina NovákováAndrea Štipčáková

Témata: The Chainsmokers, Imagine Dragons, Bring Me The Horizon, David Guetta, Interpol, Kodaline

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít