TOP 6 videoklipů týdne: Klára Vytisková zpívá s Albertem Černým o lásce a Marpa štve neopravená D1

Vydáno 16.06.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Originální videoklip představila českému publiku v uplynulém týdnu dvojice Klára Vytisková a Albert Černý, která je ve vizuálu k písni Gold doslova obklopena květinami. Martin Ševčík se po letech vrátil k češtině a Marpo ve své novince Nebaví hejtuje neopravenou dálnici. Činili se také Tomáš Klus se Suverenem, Kygo s One Republic a Nicki Minaj s Tekahsi 6ix9ine.

TOP 6 videoklipů týdne: Klára Vytisková zpívá s Albertem Černým o lásce a Marpa štve neopravená D1 TOP 6 videoklipů týdne: Klára Vytisková zpívá s Albertem Černým o lásce a Marpa štve neopravená D1


Klára Vytisková
a Albert Černý nahráli duet

Láska je jako květina, kterou musíme opečovávat, hlásá novinka Gold Kláry Vytiskové a Alberta Černého ze skupiny Lake Malawi. A právě pestrobarevné květiny hrají prim i ve videoklipu, v němž doprovází zpěváky na každém jejich kroku. „Původně jsem si klip představovala v zašlém klubu, ale když za mnou přišly režisérka Veronika Jelšíková a kameramanka Veronika Donutková s tímto nápadem, naprosto jsem se nadchla,“ prozradila Klára Vytisková, která na podzim chystá s Lake Malawi společný koncert.

RECENZE: Love Is Gold, tvrdí Klára Vytisková na druhé sólovce. A opět nezklamala

KygoOne Republic zpívají o ztrátě milované osoby

Kygo a One Republic představili svým příznivcům už svůj druhý společný singl. Po Stranger Things přichází s melancholičtější skladbou Lose Somebody, v níž Ryan Tedder zpívá, že musíte nejdříve někoho opustit, abyste později zjistili, jak moc jste ho milovali. Videoklip k písni byli interpreti vzhledem k současné situaci nuceni natočit před zeleným plátnem, což je znát i na výsledku, který působí bizarně i zábavně zároveň.

LIVE: OneRepublic v Praze: Déjà vu se šťastným koncem

Martin Ševčík se vrací k češtině

Nový videoklip vypustil v uplynulém týdnu také někdejší finalista Superstar Martin Ševčík. Píseň Doufám, že hvězdy jsou je jakýmsi symbolem jeho návratu ke zpěvu v češtině. Jde o lehkou pop folkovou skladbu o naději a hledání své cesty. Samotný videoklip pak pojednává o soužití mladých lidí, pro které se jejich vztah stává rutinou. Za kamerou stál Tomáš Krejčí.

Suvereno a Tomáš Klus přejí všem jen Samé dobré věci

Uvolněný a pohodový song Samé dobré věci přichystali pro svoje fanoušky slovenský rapper Suvereno a písničkář Tomáš Klus. Oba dva jsou na podobné myšlenkové vlně, mají příbuzný styl života i názor na dění kolem nás. Bylo tak jen otázkou času, kdy společný song přijde.

VIDEOROZHOVOR | U Klusů doma: Nebojte se toho, že něco neumíte

Marpo 

Po nazlobeném disstracku Zavři hubu vydává Marpo neméně rozzlobený klip k songu Nebaví. Tentokrát míří hejt na neopravenou dálnici D1 i na Jaromíra Soukupa či Tomia Okamuru. "Furt je to stejný, věřim jsem, že s pádem komanče, něco se změní," deklaruje rapper, kterému byly v roce 1989 čtyři roky, v textu. Klip vznikl ve spolupráci s Papa Pech.

Marpo předvedl v Ostravě unikátní show. Koncert se konal uvnitř i venku

Nicki Minaj a čerstvě propuštěný Tekahsi 6ix9ine v záři barev

Zadky, duha, sladkosti, prachy, koťátka a twerk. A taky téměř nahá Nicki Minaj. To je v krátkosti celá náplň nového klipu Nicki Minaj a Tekashiho. Ten si po propuštění z vazby užívá domácího vězení. Výtěžek z klipu TROLLZ a k němu přichystanému merchandise zamíří na The Bail Project. "Fond poskytuje bezplatnou pomoc pro složení kauce lidem s nízkými příjmy, kteří si ji nemohou dovolit zaplatit během čekání na samotný soudní proces," zní v oficiálním popisu projektu.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Klára Vytisková, Albert Černý, Lake Malawi, Kygo, One Republic, Martin Ševčík, Marpo, Tomáš Klus, Suvereno, 6ix9ine, Tekashi, Nicki Minaj

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít