TOP 6 videoklipů týdne: Mirai chtějí tančit zimou i létem, Charlie Sheen si hraje na doktora

Vydáno 10.07.2018 | autor: Andrea Štipčáková

Mirai, Kali, Vladimir 518 a Iron Cap nebo YouTuber Earth zastupují domácí scénu v aktuálním klipovém přehledu týdne. Ze zahraničí se připomínají Nicki Minaj a Ariana Grande, Jax Jones nebo rapper Lil Pump. 

TOP 6 videoklipů týdne: Mirai chtějí tančit zimou i létem, Charlie Sheen si hraje na doktora Foto: Lucie Čermáková


Lil Pump opěvuje drogy


Sedmnáctiletý rapper z Floridy si pozval do svého klipu k songu Drug Addicts Charlieho Sheena. O čem skladba je, asi nedá fušku rozklíčovat, takže i volba hlavního hrdiny sedí doslova jako pozadí na hrnec.

 

Kali, Vladimir 518 a IronCap odkrývají svoje životy  

Lehce překvapivou spolupráci Kaliho s Vladimirem 518 a IronCapem prezentuje novinka Chápeš? V songu popisují svůj život úspěšných rapperů a o skvělé vizuální dobarvení se stará Mucha. Produkci má na svědomí Mike Trafik, hlavní tvůrce beatů v labelu BigBoss.

RECENZE: Vladimir 518 se na Ultra! Ultra! stal velkým zvířetem, které nekouše

 

YouTuber Earth bojuje se Zlatokop(kami)

Z těžkého života, který je zahlcen všudypřítomnými zlatokopkami, se vyznává YouTuber Earth (Denis Kubík). Mít vybudovanou základnu fans díky vlogům a následně se dát na muziku je celkem osvědčená cesta, kterou už se nemálo jemu podobných vydalo. Jak Earth píše přímo v popisu klipu: "Rok mi tahle věc ležela v šuplíku, a teď nastal správný čas, aby spatřila světlo boží. Tak enjoy!"

Mirai chtějí tančit

Skupina Mirai útočí svým novým singlem na přední příčky hitparád. Z energické skladby Chci tančit doslova sálá dobrá nálada a radost ze života, má proto ambice stát se novým letním hitem. Atmosféra přitom sálá i ze samotného klipu, který kapela natáčela kromě Prahy také v Novém Jičíně. Ve videu se projíždí na segwayích, kolech a zpívá na náměstí. O režii klipu se postaral Ondřej Urbanec, jenž s Mirai spolupracoval již v minulosti.

Mirai interview: Cítíme závazek přijít zase s něčím, co dostojí obecně panujícímu očekávání

 

Jax Jones přichází s peckou Ring Ring

Jax Jones, který v minulosti spolupracoval například s Demi Lovato, přichází s peckou Ring Ring. Na této skladbě se kromě něj podíleli také zpěvačka Mabel a rapper Rich The Kidom. Anglický producent přiznal, že se v novince pokusil trochu vzdálit klubové scéně, i přesto se však dá na píseň, stejně jako na jeho předešlé, tancovat. To dokazuje také video, které je vyloženě roztančené.

 

Nicki Minaj v kostýmu mořské panny

Nicki Minaj a Ariana Grande představují píseň Bed, která je součástí připravovaného alba starší ze zpěvaček. Ke skladbě natočily také video, v němž však kromě závěrečné scény vůbec neúčinkují společně. Prim v něm hraje především Nicki Minaj, která předvádí sexy pózy u hotelového bazénu a na pláži, kde je mimo jiné oblečená do kostýmu mořské panny. Arianu Grandu v něm pak zahlédneme pouze na pár okamžiků.

text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: Lil Pump, Vladimir 518KaliMike TrafikMiraiJax JonesAriana GrandeNicki Minaj

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít