TOP 6 videoklipů týdne: Pavel Callta s Pokáčem pějí u táboráku, Wohnout se obuli do Gérarda Depardieu, Kali zapíná letový režim

Vydáno 06.08.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Smršť českých a slovenských klipů nás tento týden zaplavila se stejnou razancí jako minule. O novinky se tentokrát postarali Kali, Zea, Wohnout a Pavel Callta s Pokáčem, kteří si střihli energický duet. Ze zahraničních interpretů se s novinkou hlásí Ariana Grande a taky britská parta Friendly Fires

TOP 6 videoklipů týdne: Pavel Callta s Pokáčem pějí u táboráku, Wohnout se obuli do Gérarda Depardieu, Kali zapíná letový režim TOP 6 videoklipů týdne: Kali zapíná letový režim, Pavel Callta s Pokáčem si zazpívali u táboráku a Wohnout se obuli do Depardieua


Kali
si dává klid a zapíná letový režim

Kaliho život nabral v letošním roce rychlý spád. Narození dcery, role porotce v show The Voice, úspěšná šňůra k jeho loni vydanému albu Dovi, Dopo… Najít balanc mezi všemi prioritami je náročné, Kalimu se to ale evidentně daří. Singl Letový režim vypráví o tom, že rodina je pro něj vždy na prvním místě a všechno ostatní prostě musí počkat. O produkci singlu se opět postaral zkušený Peter Pann. 

Kali interview: Televize je pořád sledovanější než sociální sítě


Ariana Grande umí zapůsobit rozmanitými vnadami

Ze spolupráce s rappovým duem Social House vzešel aktuální singl Boyfriend. Zpěvačka se v něm různými způsoby vyrovnává se svými sokyněmi v lásce, aby nakonec skončila s tím pravým. Šestadvacetiletá Ariana Grande zamíří brzy k nám, už 8. září vystoupí v pražské O2 areně. 


Friendly Fires
cestují časem a vydají desku na audiokazetách

Už příští pátek vyjde nová deska Inflorescent britských sympaťáků Friendly Fires. Nový singl Silhouettes je v lehkém retro osmdesátkovém duchu a plný ulítlých tanečních kreací. V retro nádechu se ponese i vydání zmíněné desky, ta totiž kromě CD, LP a digitální distribuce bude k dostání také na audiokazetách! 


Zea představuje melancholickou novinku Out Of Touch

Ještě ani nestihl utichnout rozruch okolo létem provoněného hitu Loco, v němž zpěvačka a tanečnice Zea hostuje rapperovi Pauliemu Garandovi, a talentovaná Slovenka žijící v Praze už přichází s další novinkou. Svůj cit pro melodické linky i zachycení nálady tentokrát přetavila do emotivní melancholické balady Out of Touch, k níž natočila atmosférický videoklip. Ten vznikl pod taktovkou skupiny Forward Creatives v Liberci.


Pavel Callta
a Pokáč si střihli duet

Pavel Callta a Pokáč potěšili své příznivce videoklipem k energické skladbě Písnička. Zpěvákům to spolu v songu ladí, a tak si na svých sociálních sítích vysloužili hned několik pochval. Skladbě sedí i jednoduchý klip, který natočili u táboráku.

VIDEO: Pavel Callta a Leoš Mareš společným virálním hitem kralují českému internetu


Wohnout
se převtělili do Depardieu

Skupina Wohnout v novém klipu pořádně zkritizovala prodejnost herce Gerarda Depardieu, který před několika lety přijal ruské občanství a udržuje přátelské kontakty s kontroverzními politiky. Ve videu se do původem Francouze česká skupina převtělila pomocí silikonových nosů. Natáčelo se v prostorách dominikánského kláštera a použito bylo přes 700 střihů.

Wohnout dotáhli svou Miss maringotku do Hodonína

Text: Kateřina NovákováAndrea Štipčáková

Témata: Zea, Wohnout, Pavel Callta, Pokáč, Ariana Grande, Friendly Fires

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít