TOP 6 videoklipů týdne: Pokáč vydal ideální song pro první novomanželský tanec, Nelly zažehla Fire a Adam Pavlovčin představil debutový singl

Vydáno 25.05.2022 | autor: Andrea Štipčáková

Pokáč splnil přání svých fanoušků a vydal skladbu Napořád, která v létě bezpochyb zazní na několika svatbách. Jde totiž o ideální song pro první novomanželský tanec. Hlásí se také Nelly, která na novince Fire pracovala s producentem Nikem. Vítěz SuperStar Adam Pavlovčin představil pod uměleckým jménem ADONXS debutový singl Moving On, Larkin Poe zase sází na ošklivost. Viktor Sheen nahrál singl o své minulosti, Michal Kindl si pak do klipu pozval mimo jiné i Lucii Borhyovou.

TOP 6 videoklipů týdne: Pokáč vydal ideální song pro první novomanželský tanec, Nelly zažehla Fire a Adam Pavlovčin představil debutový singl TOP 6 videoklipů týdne: Pokáč vydal ideální song pro první novomanželský tanec, Nelly zažehla Fire a Adam Pavlovčin představil debutový singl


První novomanželský tanec už jedině s doprovodem Pokáče

Pokáče každý týden přijde několik žádostí o napsání ideálního songu pro první novomanželský tanec. Zpěvák se tak konečně rozhodl svým příznivcům splnit přání a jeden takový dal dohromady. Pojmenoval ho Napořád. "Je to podle mě takový příznačný slovo k týhle velký životní události - ať už v dobrym, nebo ve zlym, jste v tom spolu - v ideálnim případě nafurt. Tak se mějte rádi, přidejte tenhle song do svatebního playlistu a ať vám to klape," vzkazuje zpěvák.

Nelly zažehla oheň

Nelly představuje singl Fire, který nabízí nabízí éterický nádech a moderní sound. Spolupracovala na něm s producentem Nikem. „Písnička vznikla už dříve, původně s českým textem, ale nebyla jsem s ní vůbec spokojená. Čeština mi do ní neseděla. Rozhodli jsme se zkusit tedy angličtinu a najednou písnička začala fungovat a podařilo se v ní vyjádřit i mé aktuální pocity,“ přibližuje vznik aktuální novinky Nelly.

Nelly už nechce být neviditelná. Mladá zpěvačka vydává singl Duch

Snový videoklip, který zve na pouť za šamany, poukazuje na strachy, které si každý člověk nese, odvahu a cestu ze dna zpět na vrchol. „Všichni se bojíme, že zklameme sami sebe, spadneme na dno. Obavy a strachy, které nás dokáží ovlivňovat, vyjadřuje právě oheň. Každá bolestivá zkušenost však člověka zocelí a čím více se spálí a projde těžkým obdobím, tím vyjde silnější. Šaman a kmen znázorňují v klipu odvahu a sílu odrazit se ode dna a překonat všechny strachy. Ukazují novou cestu, která ale nemusí být vždy jednoduchá,“ říká Nelly.

Vítěz SuperStar Adam Pavlovčin vydává debutový singl Moving On

Adam Pavlovčin představuje veřejnosti nejen nové umělecké jméno ADONXS, ale také debutový singl Moving On. „Tuto skladbu jsme napsali společně s producenty Oliverem Fillnerem a Tomášem Lobbem hned po skončení SuperStar a po krátkém vánočním odpočinku. Měli jsme společně rozpracováno několik skladeb, ale tato z nich jednoznačně vyčnívala a hned jsme věděli, že bude úvodním singlem. 'Moving On' pro mě uzavírá jednu a zároveň otevírá další životní etapu, na kterou se nesmírně těším a v podstatě ji už tak trochu žiji. V jedné rovině vypráví o vtahu, který nikam nevedl a naopak mě stahoval každým dnem níže a níže. Zároveň je to moje vlastní hymna na radost z toho, co se právě v mém životě děje," říká zpěvák.

Larkin Poe sází na ošklivost

Larkin Poe již ve čtvrtek zahrají v České republice. Bezesporu představí tuzemským fanouškům také singl Bad Spell, který se nově dočkal videoklipu. Jak uvedla zpěvačka Megan Lovell, název měla v zápisníku opravdu dlouho a bavilo ji psát song, ve kterém mají kytary jediný účel - ošklivost.

Viktor Sheen o své minulosti

S novinkou se hlásí také Viktor Sheen, který tentokrát vsadil na skladbu Sérum z alba Příběhy a sny. Rapper v ní zpívá o své minulosti, o tom, co všechno prožil. Videoklip režírovaný Bart Klimsza zobrazuje muže, který se dostal do dluhů. Jak jeho příběh dopadne, se můžete podívat níže.

Michal Kindl obsadil do klipu Lucii Borhyovou

Holka z města je prvním singlem z chystaného alba zpěváka Michala Kindla. "Jde o pozitivní letní píseň o naivním klukovi, co hledá svojí vyvolenou a všechny její manýry by vyměnil za to, aby uměla vařit. První verze tohoto textu jsem začal psát už na základce. Tenkrát jsem rád jedl a u piana snil o jedné blondýně, co není z Londýna, ale z Prahy. Až postupem času mi došlo, že bych si měl jít raději zaběhat,“ směje se Michal Kindl.

Text: Andrea Štipčáková, foto: Anna Koniaeva (Nelly), Kubo Krizo (Adam Pavlovčin),
Témata: Nelly, Adam Pavlovčin, Pokáč, Larkin Poe, Viktor Sheen, Michal Kindl

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít