TOP 6 videoklipů týdne: Tereza Mašková tančí s vlky, Marek Ztracený udělal z Nikol Štíbrové cvoka

Vydáno 20.11.2018 | autor: Kateřina Nováková

Šest klipů týdne jsme tentokrát posbírali výhradně mezi českými a slovenskými inteprety. Kapitán Demo děkuje Zlatíčkám, Marek Ztracený udělal z Nikol Štíbrové vyšinutou fanynku a vítězka SuperStar Tereza Mašková představuje debutový singl v angličtině. Novinky mají i Monkey Business, Abde a Majk Spirit

TOP 6 videoklipů týdne: Tereza Mašková tančí s vlky, Marek Ztracený udělal z Nikol Štíbrové cvoka TOP 6 videoklipů týdne: Tereza Mašková tančí s vlky, Marek Ztracený udělal z Nikol Štíbrové cvoka


Tereza Mašková jde do boje s angličtinou

Výpravný klip k songu New Me avizuje album, které Tereza Mašková právě vydala. Fanoušci na něm najdou písně, se kterými vystupovala v letošním ročníku SuperStar, v němž zvítězila. "New Me má pro mě osobně velmi důležité poselství a já doufám, že se ho podaří předat i mým fanouškům," dodává zpěvačka. Novinka ale na desce není, měla by se objevit až na chystaném albu původních skladeb příští rok. 

Novou SuperStar se stala favorizovaná Tereza Mašková, k vítězství ji posunula píseň Věry Špinarové

Monkey Business hrají detektivku s Matějem Hádkem

Matěj Hádek utíká před lístkem na tramvaj v novém klipu Monkey Business. První singl z jejich nové desky nese název Cpt. Pheromone And Sgt. Nicotine. Monkey Business mají v plánu absolvovat v Praze hned tři koncerty v Lucerna Music Baru za sebou, a to začátkem prosince.

Kapitán Demo děkuje Zlatíčkám

Videoklip k songu Zlatíčka z ještě teplé desky Mládí v trapu režírovala Darina Burianová, manželka Jirky Buriana, který se skrývá v kostýmu Kapitána Dema. Bizarní přehlídka plná roztodivností je přesně ve stylu Kapitána. Oslavu jeho génia si můžete dát hned v prosinci, a to v klubu Roxy, kde mu budou patřit dva večery - 5. a 10. prosince. Oba koncerty jsou již vyprodány.

Kapitán Demo pokřtí Mládí v Trapu dvakrát. První koncert v Roxy už je vyprodaný

Marek Ztracený udělal z Nikol Štíbrové cvoka

Do hlavní role klipu To se mi líbí si Marek vybral herečku Nikol Štíbrovou, ta si v klipu zahrála vášnivou a lehce trhlou fanynku, která svůj idol klidně nechala svléknout a připoutat k posteli. "Ona pila víno a královsky se bavila. Já si zase užil, když mi musela zpívat Ztrácíš na gauči a trochu ze sebe dělat cvoka," popisuje Marek Ztracený. Kdo sleduje Nikol na Instagramu, ten ví, že dělat ze sebe blázna jí nedělá žádný problém.

Marek Ztracený i do třetice vyprodal křest alba Vlastní svět, tentokrát obsadil Brno

Majk Spirit našel víc než Trochu lásky

Jde o druhý videoklip z nového alba Majka Spirita Nie som tu náhodou. Majk v textu prozrazuje, že si našel svoji lásku, a mluví o tom, co ve svém životě nechce. O klip se postarala crew z A-TEamu. Na nové desce je několik překvapivých hostů, kterými jsou třeba Monika Bagárová nebo Richard Müller.

Abde vzpomíná na bývalé lásky

Mladý rapper Abde se v aktuálním videoklipu ohlíží za všemi svými dosavadními láskami a glosuje je bez patosu. Song vznikl v Rooftop Studiu a o videoklip se postaral Marek Tomíček. 

text: Kateřina Nováková

Témata: klipy týdny, Tereza Mašková, Marek Ztracený, Monkey Business, Abde, Majk Spirit, Kapitán Demo

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít