TOP 6 videoklipů týdne: Tereza Mašková vsadila na češtinu, Dara Rolins zpívá o domácím násilí

Vydáno 18.06.2019 | autor: Andrea Štipčáková

V tomto týdnu se nám sešlo hned několik klipů od bývalých účastníků SuperStar. Loňská vítězka Tereza Mašková má tentokrát song v češtině, stříbrná Eliška Rusková přijala pozvání do singlu Timmyho Whitea. Také Jan Bendig a Monika Bagárová, kteří touto soutěží v minulosti prošli, přicházejí s novinkou, stejně tak Martin Harich. Připomínají se i Taylor Swift a Dara Rolins, která písní Od zajtra otevírá téma domácího násilí.

TOP 6 videoklipů týdne: Tereza Mašková vsadila na češtinu, Dara Rolins zpívá o domácím násilí TOP 6 videoklipů týdne: Tereza Mašková vsadila na češtinu, Dara Rolins zpívá o domácím násilí


Tereza Mašková
ze SuperStar to zkouší česky

Vítězka loňské SuperStar představuje svůj další singl, teprve druhý po rok starém triumfu. Zatímco v předchozím New Me překvapila angličtinou, nyní vsadila na češtinu. Dá se očekávat, že díky tomu by to singl mohl mít v rádiích jednodušší. Klip opět natáčel Jakub "Mahdies" Mahdal ve spolupráci s Jakoby Films. 

Tereza Mašková interview: Moje první deska bude mišmaš, druhá už vyprofilovaná


Timmy White
a Eliška Rusková sní o Hawaii

Vědět o sobě dává také Eliška Rusková, stříbrná finalistka loňské SuperStar. Jde ale jen o hostování v singlu Timmyho Whitea Hawaii, kde navíc nedostala příliš prostoru. Nepříliš náročný klip doplňuje jednoduchý refrén "Ty jsi moje Hawaii, bejby". Nejvtipnější moment je asi tlouštík, který jí na baru pizzu Hawaii.


Jan Bendig a Monika Bagárová našli skvělou zpěvačku v Chánově

Honza Bendig a Monika Bagárová zvolili do společného singlu opět romštinu. Hosta si vybrali během své nedávné návštěvy školy v Chánově, kde je jedna ze žaček okouzlila svým skvělým zpěvem. Rozhodli se jí splnit sen a natočili s ní tento klip.


Martin Harich
zpívá o problémech ve vztahu

Slovenský zpěvák Martin Harich vydává svou dosud nejtanečnější skladbu. V novince Serious Trouble se zpovídá ze vztahových problémů, které mohou potkat každého z nás. Video vyprávějící o nástrahách zamilovanosti natáčel ve slovenských Tatrách a polských Katovicích a zahrál si v něm například herec Oliver Oswald.

Martin Harich v muzikálu Chyť mě, jestli na to máš: Pohled ze zákulisí plzeňského představení

 


Taylor Swift
 láká na srpnové album

Taylor Swift přichází s novinkou You Need To Calm Down, která je jakousi předzvěstí jejího v srpnu vycházejícího alba Lover. V letně laděném klipu zpěvačka otevřeně vyznává podporu LGBT komunitě a zahrála si v něm řada jejích kolegů. Mezi nimi například Katy Perry, která oblékla kostým hamburgeru, moderátorka Ellen DeGeneres nebo zpěvák Adam Lambert.

Taylor Swift má další rekord, překonala i Adele. Její nový klip za jediný den vidělo přes 30 milionů lidí

 


Dara Rolins
bojuje proti domácímu násilí

Dara Rolins otevírá písní Od zajtra téma domácího násilí. "Není na něm nic hezkého, i přesto jsem se ale k němu chtěla vyjádřit. Upozornit, zviditelnit jeho obsah, následky… Krutost, která je v některých lidech, na druhé straně bezradnost a utrpení těch druhých," uvedla zpěvačka. Klip je velmi jednoduchý, zároveň však v sobě nese silnou emoci. Dara Rolins v něm mimo jiné upozorňuje na to, že oběti domácího násilí nemusí být pouze ženy.

Bizár týdne: Dara Rolins ve špatné reklamě

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Tereza Mašková, Timmy White, Eliška RuskováJan Bendig, Monika Bagárová, Martin Harich, Taylor Swift, Dara Rolins

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít