TOP 6 videoklipů týdne: Vypsaná fiXa vzpomíná na autokoncert, Vesna zpívá o vodě a Dara Rolins je plná optimismu

Vydáno 02.06.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Vypsaná fiXa zavzpomínala v minulém týdnu na svůj autokoncert, a to nově vydaným klipem k písni Pojedeme spolu. Z domácích interpretů svá videa představily také kapela Vesna a zpěvačka Claudia, ze zahraničí se pak hlásí optimistická Dara Rolins, Within Temptation a Travis Scott s Rosalíou. 

TOP 6 videoklipů týdne: Vypsaná fiXa vzpomíná na autokoncert, Vesna zpívá o vodě a Dara Rolins je plná optimismu TOP 6 videoklipů týdne: Vypsaná fiXa vzpomíná na autokoncert, Vesna zpívá o vodě a Dara Rolins je plná optimismu


Within Temptation vyzývají k toleranci odlišnosti

Within Temptation svůj nejnovější klip k písni Enterain You zbarvili do černobíla. Barevné prvky v něm však přeci jen najdeme. V jednotlivých záběrech totiž kapela prezentuje širokou škálu různých imagí, kterou vyzývá k toleranci odlišnosti v lidské společnosti. Singl měl původně nalákat fanoušky Within Temptation na jejich turné s Evanesnence, které bylo kvůli současné situaci přeloženo na podzim.

Vesna vyzývá k nelhostejnosti

Kapela Vesna chystá své nové album, jehož součástí bude i před pár dny vydaná novinka Voda. Její vizuál natáčelo uskupení v okolí Hradce Králové a v lomu Marokánka, produkce se ujal Dalibor Cidlinský. Líbivý videoklip pak stejně jako text písně upozorňuje na nelhostejnost k planetě Zemi a přírodě samotné.

Vesna interview: Folklór byl pro nás nepopsaný list, našly jsme v něm hloubku

Vypsaná fiXa zavzpomínala na autokoncert

Koncerty pro velké počty lidí jsou stále zakázané, české kapely si však umí poradit. Stejně jako formace Mirai se i Vypsaná fiXa rozhodla uspořádat autokoncert, jenž se uskutečnil na začátku května v pražských Holešovicích. Jako vzpomínku na toto vystoupení natočila kapela videoklip, který teď vydala spolu s novou písní Pojedeme spolu. Tu nahrával každý člen Vypsané fiXy samostatně, dohromady ji pak dal Ondřej Ježek.

"Je to tvrdý, ale nevzdáváme to," vzkázala Vypsaná fiXa z pódia a představila nový singl

Travis Scott a Rosalia opět spolu

S novinkou se hlásí také Travis Scott s Rosalií, kteří do světa vysílají už svůj druhý společný singl. V centru dění klipu je především zpěvačka, Travis Scott jí pak chvílemi notuje v songu TKN (zkratka pro tekken; pozn. autora) ve španělštině. Tekkeny jsou zábavní centra s arkádovými hrami v Japonsku, slovo však taktéž schovává označení pro mafii a násilí.

RECENZE: Travis Scott namíchal svůj omamný nápoj a míří na rapový vrchol

Claudia si nenechá zkazit úsměv na tváři

Slovenská zpěvačka Claudia pouští do světa na první pohled odlehčený song Já sa smejem, jehož text reflektuje slovenskou scénu a chování dotyčných lidí v ní. Hostem singlu je rapper Terapia. 

Dara Rolins tančí ve vylidněných ulicích Prahy

Dara Rolins je dalším z interpretů, kteří využili prázdné Prahy a natočili v osamělých ulicích klip. Povedený song Celý svet je náš je plný nakažlivých "summer vibes". Producentem skladby je, jako u mnoha předchozích skladeb Rolins, Daniel Hádl. 

Bizár týdne: Dara Rolins ve špatné reklamě

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková foto: archiv interpretů, Tomáš Fan

Témata: Within Temptation, Vesna, Vypsaná fiXa, Dara Rolins, Claudia, Travis Scott, Rosalía

0,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít