TOP 7 videoklipů týdne (131.): Skupiny Lacuna Coil, Medvěd 009 a Clean Bandit spojuje smrt

Vydáno 28.03.2017 | autor: Anna Hejkalová

Klipový výběr tohoto týdne je poněkud temný. Paulie Garand šokuje zvrhlostí, Lacuna Coil pořádají obětní obřady, Pearly Seconds projevují sadistické choutky a Medvěd 009 se nebojí zabíjet. Nad další smrtí brečí hlavní hrdina klipu Clean Bandit. Tentokrát to zkrátka není pro každého, a už vůbec ne pro slabé povahy. Ještě že tu máme kreslené postavičky Gorillaz

TOP 7 videoklipů týdne (131.): Skupiny Lacuna Coil, Medvěd 009 a Clean Bandit spojuje smrt Gorillaz představí novou desku v dubnu


PSYCHO KLIP PAULIEHO GARANDA

Slabším povahám raději nedoporučujeme se dívat na toto video, v němž si například přizvaný rapper Boy Wonder nebojí uříznout penis a pak si z něho udělat stojánek na šperky. Nechybí ani potetovaný Paulie, který se prohrabává ve svých žilních ranách a loví z nich "červíky". Tento bizarní kousek z dílny českého rappera, který chrlí nové singly a videa jak na běžícím pásu, láká na novou desku Nirvana. Penicilin je již pátý singl. 

RECENZE: Paulie Garand stojí na místě. Boomerang má hezkou slupku, ale prázdný vnitřek

SEKTAŘSKÝ KLIP LACUNA COIL

Italská gothic methalová kapela Lacuna Coil přichází s novým klipem k singlu Blood, Tears, Dust k poslední desce Delirium, která vyšla před rokem. Ruku v ruce se provedení videa vizuálně propojuje s hudebním základem. Klip je trochu hororovějšího ražení, kdy do prostor sanatoria unesou dívku, kde ji svážou, zabijí a vyříznou do zad kříž - symbol sekty. 

RECENZE: Lacuna Coil pokračuje v odklonu od gothic metalu

PEARLY SECONDS ŠOKUJÍ SADISTICKÝMI SKLONY

Plzeňská rock-metalová kapela Pearly Seconds v rámci své připravované desky vydala nový singl Asleep And Quiet. Producentem singlu se stal Martin Volák, který dodal kapele nový náhled na vlastní muziku a dodal nekutečně valící se sound. Video k němu obstaral v poslední době všudypřítomný Michal Skořepa z kapely Stroy. Z dalšího temnějšího videoklipu sálá sexuální napětí, sadistické a šmírácké sklony. 

SHAKIRA NÁS ROZTANČÍ V RYTMU BACHATY

Naopak plno tanečních rytmů plné vášně přichastala v novince Deja Vu kolumbijská megastar Shakira společně s Prince Royce. Společně nás svedou nejedním ladným pohybem, přitom vše začíná nenápadně... Shakira nejdřív tancuje s jiným, ale zpěváka Prince Royce svádí nejenom pohledem. Vše završí společným tancem. Příjemný duet, který není prvoplánový. 

Hoď zadkem aneb TOP 10 + 1 nejen twerkovacích klipů

DALŠÍ SINGL Z OHLÁŠENÉ DESKY CLEAN BANDIT

Clean Bandit nezahálí. Již dva dny po odchodu houslisty a pianisty Neila Amin-Smitha ze skupiny vydali singl Rockabye, na kterém jim hostoval raper Sean Paul a zpěvačka Anne-Marie. Nyní představují další, Symphony, kde hostuje švédská zpěvačka Zara Larsson. Klip k tomuto singlu si zrežírovali samotní členové kapely Grace Chatto a Jack Patterson. Poodhlaují v něm chvíle, které pozůstalí prožívají po smrti velmi blízkého člověka. Oba zmíněné singly budou na nové desce, která by měla vyjít v průběhu letošního jara.

GORILLAZ VE 360°

Už je nějakou dobu známo, že uskupení Gorillaz se vrací na hudební scénu. Již příští měsíc se dočkáme ohlášené desky Humanz. A minulý týden přišla ochutnávka v podobě 360° videa k písničce Saturnz Barz, kde se opět setkáváme s charakteristickými postavami Gorillaz. Po vstupu do strašidelného domu se Russel vydává obhlédnout dům, Murdoc si dá vanu, díky které se dostane do halucinací a proletí se galaxií nebo hraje golf na měsíci. A konečně Noodle - ten bojuje s vesmírnou příšerou.

VIDEO: Gorillaz se vrací s novým singlem ve spolupráci s Benjaminem Clementinem. Vadí jim Trump

vložte odkaz, text nemažte

GANGSTERSKÁ STŘÍLEČKA V PODÁNÍ MEDVĚD 009

Již v roce 2015 vyšla na albu 20 kapely Medvěd 009 písnička Planeta. Na ztvárnění své vizuální podoby si musela počkat dlouhou dobu. Nyní se ale pyšní tím, že její klip je nejnákladnější z celé historie kapely, která se píše již 22 let. Režii měl na starosti Tomáš Krejčí, který v něm dal prostor i několika trikům a efektům. V klipu se mimo jiné objeví i Vašek Bláha, člen nejen této kapely, ale i frontman Divokýho Billa. Zde se představí v roli hlavního gangstera.

Text: Hana Bukáčková, Anna Hejkalová

Témata: Paulie Garand, Lacuna Coil, Pearly Seconds, Shakira, Clean Bandit, Gorillaz, Medvěd 009

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít